REKLAMA

Profil iwonaradzikowska

zgłoś
    Wypowiedzi na temat Gazet tuningowych
    Gt, Auto Tuning Swiat.. w sumie to wszystkoSpoiler, pare razy wyszedl teraz juz go nie maszkoda ze w Polsce tak malo jest gazet, za granica w kazdym sklepie jest multum, do tego kazda z CD, DVD... a u nas... ehhh i cena 2-4euro, za gazeta z DVD, i 230stron i plakat.. moze i my sie tego doczekamy kiedys
    iwonaradzikowska, 2004-12-17 11:59:08
    zgłoś
    Jakie felgi na nowy sezon 2005 ???
    WitamMala ankieta o felgach na rok 2005Jakie felgi beda najlepsze na nowy sezon???????co preferujecie? na jakich jezdzicie lub jakie chcieli byscie miec???
    iwonaradzikowska, 2004-12-23 22:11:26
    zgłoś
    Fele dla mnie
    \'Liefie\']Szukam napisał(-a):jaki masz rozstaw srob?
    iwonaradzikowska, 2004-12-23 22:55:52
    zgłoś
    Jakie felgi na nowy sezon 2005 ???
    \'Reloo\']Ciezko napisał(-a):i pewnie wiekszosc nas na to bedzie stacjesli by ktos chcial moge polecic kontakt osoby ktora zajmuje sie chromowaniem felg... w b.dobry sposob
    iwonaradzikowska, 2004-12-23 23:30:32
    zgłoś
    Peugeot 206
    \'arek309\']Co napisał(-a):witam ladne autkojesli bys chcial sie czegokolwiek dowiedizec wiecej pytaj.Kolego prosta sprawatak jak tutaj wszyscy pisza..Filtr powitrza ale konrketny z power rura do 206Wywalic katalizatro, wywalic przelotywy wydech, chip - 1250zl.. - chesz zalatwie ci tanej V-techa oczywisciemozesz splanowac sobie glowice poka poka zdjecie swojej 206
    iwonaradzikowska, 2004-12-23 23:40:21
    zgłoś
    nowe A3 2.0 TDI
    \'marphi\']naprwde napisał(-a):ktore audi jest Twoje? Ustawimy sie? jak chesz to ci wszytko powiem co masz zrobic zeby to wygladalo inaczej
    iwonaradzikowska, 2004-12-23 23:44:40
    zgłoś
    nowe A3 2.0 TDI
    ale swoja droga trzeba miec benzynke i tyle diesle to jest syf :-Pa co do paliwa w Kaliszu to ma chlopak racje, mam paru zanajomych co juz nei raz spuszczali ON z bakow, po zatankowaniu na stacjach w Kaliszu. ale to nie Staoil a o Shella bardziej mi teraz chodzi.A Ty tankuj sobie na NESTE bo jest tanio i dobrzea jak chcesz CHipa to ci zalatwie tylko sie do mnie zglosi powiedz jaki masz kolor audi
    iwonaradzikowska, 2004-12-23 23:47:53
    zgłoś
    Peugeot 206
    [quote name=\'Reloo\']Chip w silniku wolnossacym da stosunkowo maly przyrost mocy w porownaniu do kasy jaką sie na to wyda. Dobry filtr i kompletny uklad wydechowy dedykowany to rzeczy w ktore ja bym zainwestowal.Poza tym 1,6 90KM to musi niezle pomykac.Ja sporo jezdze 1,4 75KM i juz nie jest zle, a co dopiero 90 :shock: To niezly streetkiller musi byc. Pewnie niejeden sie na skrzyzowaniu nabrac dal powiem ci ze na poczatku ludzie nie wiedzieli co sie dzieje w miescie :-) hehehe BWM, audi... i inne stosunkowo szybkie samochody i KOZACY w swoich brykach 1,6 czy 1,8 ustawiali sie ze mna... a poznej wielka kleska :-) byly jaja nei powiem, najlepsze czasy na sciganie z pod swiatel byly jak nie mialem jeszcze nic przerobionego i taki goly peugoecik 206, obrabial fury kolesi z dziewczynami :-P ubaw na maxaale 90KM dlugo nie sytarczylo... co do CHIPA masz racje przyrost 6-8% zalezy jak silnik to przyjmie, ale czuc to na biegach, po prostu auto jest elastyczne.
    iwonaradzikowska, 2004-12-23 23:55:41
    zgłoś
    Peugeot 206
    [quote name=\'Reloo\']Jeszcze zalezy co za \"magicy\" beda to zestrajac.Moj kumpel zakladal chipa do Foki 1,6 w niby profesjonalnej firmie, reklamujacej sie w prasie i cieszacej sie sporą i dobrą renomą, ale poddali sie przy zestrajaniu jego auta. Auto nie chcialo jechac, szarpalo itd, mimo ze na hamowni wykazalo ze z seryjnych 96 (zamiast katalogowych 100) wyciagneli cos ok110. I kase wydal a jezdzi z odlaczonym. Wiec jak juz robic chipa to lepiej troche zainwestowac a zrobic profesjonalnie. Zreszta tak jest ze wszystkimi modyfikacjami w aucie.Pozdrawiammasz racje jak macie wydac na cos male pieniadze a jest to gownianie to wcale tego nie dotaykac sie dotyczy sie to i silnika i nadwozia, bo jak w przykladzie tym ktos wydal ponad 1000zl na chip a jezdzi na normlanym ustawieniua co do nadwozia jak ktos kupi badziewiasty element to na sloncu sie powygina i popeka, i predzej czy pozniej bedize musial go malowac, naprawiac, lub kupic w koncu z pozadnego materialu... wiec nie ma co oszczedzac na aucie, lepiej poczkeac pare tyg uzbierac kase i miec jedna rzecz a konkretnaA na zakonczenie proponuje podac nazwe firmy ktora sobie nie poradzila :-)
    iwonaradzikowska, 2004-12-24 00:05:34
    zgłoś
    Ulubiona Bryczka !
    \'Nitric\']Peugeot napisał(-a):masz racje :-D
    iwonaradzikowska, 2004-12-24 00:09:44
STRONA 1 z 41
REKLAMA