[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil jacekk44

zgłoś
    VGT VT Calibra Project>W.I.P.<
    No całkiem dobrze ja bym tylko kolor zmienil na jakis mniej popularny lub to co w tredzie najlepiej sie bedzie sprzedawac czyli czarny matowy, a tak poza tym to nic dodac nic ujac.
    jacekk44, 2006-01-29 14:41:49
    zgłoś
    [VT] Wonzky - Fiat 125p Lowrider NOWY
    Prace umieszczone chronologicznie od najnowszej do najstarszej.______________________________________________________Moja czwarta praca, po dłługim czaise znów zrobiłem VT.Jeszcze jest parę rzeczy do zrobienia i wiem, że nie jest najlepiej, ale chyba widać znaczną poprawę...Moja (TRZECIA) praca - zawiera troche bledow, ale nie jest tragicznie - probowalem pierwszy raz zrobic odbicia, co widac po wnikliwym przyjzeniu sie autu! Oceniajcie!!!Prosze o oceny, nawet te bardzo krytyczne sa mile widziane.
    jacekk44, 2006-01-29 15:43:47
    zgłoś
    Dzieki za oceny, wiem ze jest tam za malo zmian, ale mam w przygotowaniu kolejne przerobki juz na zdjeciach w lepszej jakosci.
    jacekk44, 2006-01-29 16:12:20
    zgłoś
    Dokładnie jest to moja pierwsza praca. Juz teraz pracuje nad nastepnym fiatem teraz w wiekszych rozmiarach, mam nadzieje ze bedzie lepiej choc poczatki zawsze sa trudne :cry: a nikt od razu nie rodzi sie mistrzem VT.
    jacekk44, 2006-01-29 20:17:03
    zgłoś
    No to zgodnie z twoim zyczeniem Manx, masz foty w takiej rozdzielczosci.
    jacekk44, 2006-01-30 20:05:02
    zgłoś
    A wiec Manx, szyba jest rozmazana takze w oryginalnym zdjeciu i nie jest to moja wina, a poza tym to jak patrzysz na sciane przez przyciemniona szybe to ta sciana zmienia swoja barwe i nie jest juz jasnoniebieska tylko granatowa. Poprawilem tez kratke i nie jestjuz zamalowana razem z dachem. Felga tez nie jest juz \"jajaowata\". W kazdym badz razie dzieki, ze zwrociles mi uwage na te rzeczy. Pozdrawiam.
    jacekk44, 2006-01-30 22:25:10
    zgłoś
    Bmw M3 by .:Dzejk:.
    Co do projektu to niezly pomysl w realnym swiecie robil by niezle zamieszanie. Jedyne co jest nie tak jak chodzi o wykonanie VT to prog i flashe ale ogolnie to praca stoji na dobrym poziomie. A i kiepsko wygladaja wloty na masce!! ale to juz tylko moja opinia i nikt sie nie musi z tym zgadzac.
    jacekk44, 2006-01-30 23:02:11
    zgłoś
    Iwan VT
    ... no wlasnie ale:na bocznych szybach widac refleksy jakis chmór i widac kierowce, ktorego nie ma w sierodku, reflektory sa niedopracowane dokladnie ich dolna krawedz malo ostra. Gril tez moglby byc mocniej zaakcentowany.Tylna opona krzywo wycieta lusterko boczne tez niedopracowane.Ogolnie calkiem dobrze.
    jacekk44, 2006-01-30 23:12:10
    zgłoś
    A no sie ucze jednak ja jestem w miare zadowolony z moich pierwszych prac, ale zawsze mogloby byc lepiej! :cry: Najgorsze to brak pomyslow i umiejetnosci, ale ciagle szukam jakis poradnikow i tutoriali no i ucze sie na swoich bledach.
    jacekk44, 2006-01-31 15:04:59
    zgłoś
    VT By Xzibit ! :F New Audi!!
    Zawsze jest ten pierwsz...... błąd!!! no jak dla mnie to fajny pomysl na malowanie i swietny wzor felg, pasuja niezle do sylwetki. To tyle jak chodzi o plusy, błedy wytkneli Ci juz inni forumowicze wiec nie ma sensu pisac tego raz jeszcze.Ucz sie, ucz, przegladaj tutoriale, to wiele daje!!!
    jacekk44, 2006-01-31 15:12:00
STRONA 1 z 13
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij