[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Profil kaczy

zgłoś
    126p rost edition
    No w końcu widać \"szczura\", który nie jest VW-iem Można zobaczyć, że za naprawdę małe pieniądze można zrobić samochód, na który nie sposób nie zwrócić uwagi ...i już znalazł się na łamach \"GT\"
    kaczy, 2007-11-10 13:21:51
    zgłoś
    Sepo Jetta mk1 (streetracing edit in progress)
    No właśnie, właśnie, czekamy na nowe foty Ostatnio w Anonsach widziałem Jettę Mk1 (możliwe, że nawet ten sam rocznik) za 400 zł i nawet pomyślałem nad zainteresowaniem się nią, ale po zastanowieniu się doszedłem do wniosku, że na co mi ona jeżeli mam (tzn. póki co to w garażu własności dziadka, ale już niedługo moja) Skodę 1000MB, za którą najprawdopodobniej w wakacje zacznę pracować (większość osób pewnie nie wie, co to za Skoda, więc ja powiem póki co, że to taki klasyk 40-letni, ale w moim przypadku w naprawdę dobrym stanie) Pozdrawiam i powodzenia w dalszej robocie!
    kaczy, 2007-11-10 13:32:32
    zgłoś
    126p rost edition
    No właśnie, właśnie, szkoda, że nie w naszym pisemku, tylko u \"konkurencji\", ale miejmy nadzieję, że to już wkrótce się zmieni W sumie to też nie pogratulowałem, więc składam spóźnione graty
    kaczy, 2007-11-14 15:44:14
    zgłoś
    CoRRado by ~GTH~
    No właśnie, większość rzeczy jest OK, ale...NIE W CORRADO!!!!!!!!Ale w końcu to nie jest jeszcze koniec projektu, zobaczy się jak będzie wyglądało za jakiś czas po wprowadzeniu kolejnych modyfikacji Pozdrawiam i powodzenia w zimowym dłubaniu
    kaczy, 2007-11-14 15:49:26
    zgłoś
    Listopadowy numer MAXI tuningu 112007
    O, fajnie, fajnie, już niedługo Ale szczerze mówiąc to listopadowy numer moim zdaniem naprawdę jest dość słaby...Są tylko pojedyncze dobre \"wehikuły\" (ale Garb-okleina wymiata)
    kaczy, 2007-11-17 21:34:02
    zgłoś
    Civic D14Z2 EJ9 (HB) Kanarek
    Projekt naprawdę bardzo fajny Piąteczka ode mnie!Co prawda, jak już większość osób wspomniała to neony lekko nie pasują, ale nie jest to jakiś bardzo ważny detal A wiesz, może ja jestem ślepy, ale nie dopatrzałem się informacji, co do mocy \"kanarka\"...Więc jeeli jestem ślepy to proszę o korektę, a jeśli nie to może się pochwal
    kaczy, 2007-11-17 21:44:43
    zgłoś
    Grudniowy numer MAXI tuningu 122007
    No więc jak dla mnie to numer nowy jest naprawdę zajebisty Tzn. wiadomo, mój ból to standardowo ponad 20 stron car audio, ale da się na to przecież przymknąć oko No ja jedynie ostatnio mam takie dziwne wrażenie, że patrząc na ostatnie numery to dziewczyny są z numeru na numer coraz gorsze Co jednak nie oznacza, że są złe
    kaczy, 2007-12-08 17:08:26
    zgłoś
    RC Toyota AE-86 Sprinter TRUENO by "DRAGON CUSTOMS RCMT
    Nie no, powiem tylko jedno - kozak!Naprawdę pełny szacunek Pozdrawiam i życzę kolejnych tak zrobionych modeli
    kaczy, 2007-12-08 17:29:03
    zgłoś
    Scirocco 1982 - druga mlodosc :)
    Nie no, Scirocco jest naprawdę boskie Na nowych fotach jeszcze lepiej się prezentuje A jakieś kolejne modyfikacje będą czy to już koniec projektu?
    kaczy, 2007-12-12 17:05:02
    zgłoś
    Sepo Jetta mk1 (streetracing edit in progress)
    Jetta wygląda naprawdę zajefajnie!Wszystko fajnie dopasowane - szachownica, bagażnik (Taxi ), klapa - ogólnie kozak Pozdrawiam :!:
    kaczy, 2007-12-12 19:24:27
STRONA 1 z 280
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij