[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil karmel25

 • avatar
  zgłoś
  co na rysy??
  Ja mam problem z lakierem, a dokładniej z rysami;/ Niestety jak pojechałam na zakupy i zaparkowałam na parkingu. Po powrocie ze sklepu okazało się, że ktoś mnie "zarysował" nie wiem czy koszykiem czy czymś innym, ale w każdym bądź razie mam dużą rysę na zderzaku;/ Chciałam was zapytać czy takie woski, które usuwają rysy są skuteczne???? Będę wdzięczna za podpowiedzi co robić w tej sytuacji;/ rysa nie jest duża więc nie chcę jeszcze jechać z tym do lakiernika.
  karmel25, 2010-01-15 11:56:15
 • avatar
  zgłoś
  co na rysy??
  dzięki dzięki za pomoc. na szczęście rysa nie jest zbyt głęboka więc chyba dam sobie radę z tą rysą za pomocą jakiegoś wosku. Zastanawiam się nad kupnem tego autoglym... czy ktoś z was może używał tego środka?? Będę wdzięczna za każdą opinię..... Chociaż tempo też wygląda dobrze;) może porównacie, co się bardziej opłaca kupić??
  karmel25, 2010-01-25 10:20:30
 • avatar
  zgłoś
  Najlepsze nawigacje
  Z tego co wiem, tom tomy są jednymi z lepszych nawigacji. Wiele osób je kupuje i sobie chwali, ale wybrać najlepszą nawigację, jest dość ciężko, bo trzeba zwrócić uwagę na wiele czynników. Mój tata ostatnio kupił sobie taką nawigację http://www.wasserman.pl/index.php?products...amp;prod_id=672 , bo ma najlepsze mapy, nowoczesny design. kolorowy ekran dotykowy 1GB własnej pamięci i dwa lata gwarancji;)
  karmel25, 2010-02-03 10:49:01
REKLAMA