[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Profil katiuszka15

zgłoś
    jaki chip do omegi 2.0 16v
    pierwszy post i zaraz sie będe wymąrzał 8) :wink: piszesz że masz sekwencję więc poleciłbym Ci zamontować takie ustrojstwo o nazwie wariator :arrow: takie urządzonko które przyśpiesza zapłon podczas pracy na gazie. koszt to ok 200-400 zł zależnie od marki.mając sekwencję moża niewielkim kosztem sprawić że auto będzie miałówiększego kopa na gazie niż na benzynie
    katiuszka15, 2006-05-21 21:28:49
    zgłoś
    który najlepszy do tuningu ???
    kup sobie forda Probe GT. silnik 2.2 Turbo niewielkim nakładem można podkręcić. A już seryjny Probasek wymiata Calibry ( nie licząc wersji Turbo 8) ), co do japońców to niewiem bo sie nie ścigałem. :wink:
    katiuszka15, 2006-05-21 21:35:39
    zgłoś
    \'Headpoint\'][quote napisał(-a):kup sobie forda Probe GT. silnik 2.2 Turbo niewielkim nakładem można podkręcić. A już seryjny Probasek wymiata Calibry ( nie licząc wersji Turbo 8) ), co do japońców to niewiem bo sie nie ścigałem. :wink:Probe jest faktycznie dobry na początek do nauki naprawiania - będzie sie psuł tak często, że w 2 miesiące wyczaisz z czego są śrubki zrobione i czym je podkręcić a mechaniki pojazdowej nauczysz się błyskawicznie taaa a kupisz Calibre i będziesz miał karte stałego klienta u blacharza bo non stop będzie gniła :wink: prawda jest taka że kupując 15 letnie auto nie można już stwierdzić że Probe będzie sie zawsze psóło a powiedzmy CRX nigdy. wszystko zależy od poprzednich właścicieli jak dbali o auto.wracając do probe to jeżdze juz takim 2 lata i jedyne co robię to zmiana klockow,oleju itd. z drugiej strony Probe to praktycznie japoniec :arrow: zawieszenie i silnik oraz większość elementów to mazda 626/mx-6. z blachą też nie powinna być problemu gdyż w całości to ocynk
    katiuszka15, 2006-05-22 09:31:49
    zgłoś
    calibre miałem ale w 94 roku gdy ona była z 92 roku więc prawie nowy samochód :wink: tak jak napisałem wszystko zależy od przeszłości auta ale rzeczywisctość jest taka że większość Calibr ma poprostu błotniki i progi do remontu :? co do Probe: jeżeli ktoś twierdzi że sie psuje to tak jak by powiedział że mazda to badziewie i sie psuje :!: silnik jak i zawieszenie w całości pochodzi z mazdy 626
    katiuszka15, 2006-05-22 15:21:08
    zgłoś
    \'Headpoint\']w napisał(-a):z tym dodgem cosik nie ten teges :wink: w probe silnik jak izawieszenie są IDENTYCZNE jak w mazdzie 626/mx-6. niema żadnej wersji na podzespołach dodge
    katiuszka15, 2006-05-23 15:57:00
    zgłoś
    ktore lepsze- wybór odseparowanego zestawu przedniego
    witam. chciał bym poprawić dzwięk w swoim Fordzie Probe i chce zacząć od zestawu przedniego. radyjko mam całkiem nieźłe więc nim narazie sie nie przejmuje, a na bas przyjdzie czas.... no więc zastanawiam sie nad kupnem jednago z dwóch zestawów:Pioneery :arrow: oraz Magnaty:http://www.allegro.pl/item111417144_magnat_bull_power_2160_sklep_gw_favat_140w_nowe.htmlgłośniki będą zamontowane w panelach z MDF\'u a drzwi wygłuszone.jak myślice który zestaw wybrać :?:
    katiuszka15, 2006-06-30 21:53:39
    zgłoś
    słucham właściwie wszystkiego po trochu czy z wtymi głośnikami które napisałeś zmieszcze sie w ok 350 zł :?:
    katiuszka15, 2006-07-01 09:35:01
    zgłoś
    a jak wyglądają wysokie tony zarówno w serii PB jak i S :?: bo nie przepadam za zbyt \"wyrazistymi\" cykaczami
    katiuszka15, 2006-07-01 13:35:52
    zgłoś
    no to chyba skusze sie na serie S teraz pytanko : czy zagra mi to jakoś sensownie zasilane z radia ( Pioneer 4x45W), narazie bez dodatkowego wzmacniacza :?:
    katiuszka15, 2006-07-01 18:14:30
    zgłoś
    Swap do 405.
    jeżdżę 605 3.0 od 3 lat, mam 340 tys przebiegu i silnik nie tknięty, nie weźmie grama oleju, poprostu igiełka. auto jest super, potężne, wygodne, osiągi bardzo dobre. mam model po liftingu i naprawde superco do spalania to przy mieszanej jezdzie trzeba liczyć ok 11-12l/100 ale 167 koni potrafi zrobić swoje.nie polecam silnika 24V- bardzo awaryjne w przeciwieństwie do 12V
    katiuszka15, 2006-07-17 17:52:07
STRONA 1 z 10
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij