[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Profil krzysiek-pas

zgłoś
    drifting
    proponuje temat o drifcie,umiescilem go w dziale o silnikach bo niewiedziałem gdzie go upchnać.jestem zafascynowany tuningiem a konkretnie driftingiem.Auta do driftu to najczesciej bm-ki e30 e36 e39 e46 m3 m5 i wiele innych,nissany s13,s14,s15,skyline,mam pytanko czy warto robic s 12 na drift?,fiat 125p,łada 1500,merc 190 i inne.moje ulubione filmy to szybcy i wsciekli 3:TD i Initrial D.Jakie sa jeszcze dobre do tego sportu auta?Mam pewna opinie o dyfrach;warto zainwestowac w szpere(czy mozna wyjac z jakiejs bmw ze szroty?).Wreszcie słówko o silnikach czemu ludzie nie wkładaja do lekkich aut motora z tojoty supry(chodzi mi auto na drift)czy jest mało tych silników?czy sa za ciezkie?czy co?moim zdaniem chyba by dało rade;)piszcie tez o ae 86.co myslicie o artykule w maxi tuningu o przerabianiu aut na tylny naped poprzez przeszczep całego układu napedowego?moim zdaniem w polsce jest za mało tanszych projektów np łada drift , 125p drift , polonez drift itp a za duzo przerubek typu calibra team (chyba wiecie o co chodzi) , ciemne tylne szyby , neony , za te wszystkie naklejki neony diody folie przyciemniajaca kratke z budowlanki kupił by dobrego kaddeta...a moze by tak troche driftu.wyobrazcie sobie calibre 1.6 startujaca ze swiateł która zaciera sobie silnik i mozna to tak nazwac piszczy...kierowca dumny:neon ciemne szyby dziury po kulach...a fiata 125p lecacego bokiem na radzie.co wolelibyscie zobaczyc??piszcie na ten temat
    krzysiek-pas, 2007-08-28 23:33:38
    zgłoś
    polonez tuning
    o wygladzie tez myslisz?alusy?na temat silnika rozwiercic troche gaznik,splanowac głowice,storzkowy filtr powietrza,sportowy wydech najlepiej na zamówienie,jak mieszkasz daleko od wieszych miast i cie nie przeraza chałas to mozesz wyzucic srodkowy wydech i wstawic rurkę,wyglad mozna zaczac od zderzaków od plusa jakiejs lotki progów.
    krzysiek-pas, 2007-08-28 23:43:35
    zgłoś
    DIESEL vs BENZA
    diesel duży moment obrotowy , ale bezyna lepsza bo wiecej czesci jest do tuningu i wiecej jednostek.
    krzysiek-pas, 2007-08-28 23:49:01
    zgłoś
    gdzie pchać turbo?
    piszcie do jakich silników najlepiej dodawac turbo , a jakich lepiej nie uturbiac
    krzysiek-pas, 2007-08-28 23:52:11
    zgłoś
    MOJA POLOWENCJA
    piękne polo!jeszcze troche i bedzie super!nareszcie bez tandety.Zdejmij swiatła z tyłu i daj diodowe led.
    krzysiek-pas, 2007-08-28 23:55:38
    zgłoś
    Chromowe zderzaki
    mi sie bardzo podobaja chromy a szczególnie w mustangu szybcy i wsciekli:TD
    krzysiek-pas, 2007-08-28 23:58:50
    zgłoś
    jak tuningowac modele?
    chciałbym stuningowac jakis model , ale nie wiem jak sie do tego zabrac.Wiem ze nie kupie tego w sklepie z zabawkami.Z kad wziac auta?Jak tuningowac?Prosze piszcie to moze w przyszłosci gdy sie rozkrece bedziemy konkórowac:) MAYLINE (majlajn)
    krzysiek-pas, 2007-08-29 00:17:18
    zgłoś
    VW Golf R32
    super1german style!moze bym kupił ale jeszcze nie jestem w temacie modeli :wink:
    krzysiek-pas, 2007-08-29 00:19:25
    zgłoś
    JDM NISKOBUDZETOWY :D
    mi sie podobaja
    krzysiek-pas, 2007-08-29 00:21:59
    zgłoś
    co dodac
    mi tak bardzo na dziewczynach nie zalezy,chciałbym wiecej o driftingu,o kultowych jednostkach napedowych,przydało by sie cos w rodzaju jak tanim kosztem zrobic 125p czy łade 1500 na drift moze by było mniej wiejskiego tuningu na polskich drogach,niewiem co ci ludzie mysla kupujac eskorta,przyciemniajac szyby,tylne swiatła i robiac baad-looka z tasmy klejacej ja bym wolał cult style czy tanszy projekt typu drift style tylko mały problem dyfer!!!szpera jest droga,a z zaspawanym po drodze publicznej nieda sie raczej jezdzic...piszcie co o tym mysliciea love latac bokiem;)
    krzysiek-pas, 2007-08-29 00:32:41
STRONA 1 z 2
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij