REKLAMA

Profil krzysiek29

zgłoś
    Ryska na szybie - kamyk
    U mnie jeśli odprysk przechodził w rysę i się zwiększa to oczywiście wymieniałem , ale jeśli jest tylko odprysk to sobie tym głowy nie zawracam. Aktualnie mam dwa namacalne odpryski.
    krzysiek29, 2011-02-12 16:40:45
    zgłoś
    Nowa Honda Civic – duża galeria zdjęć i prezentacja wideo
    'esper' post='1047652747' date='Feb 16 2012, 22:20']wczoraj zrobiłem ze 200 km i30. Dieslem/byną pół na pól. Nie bardzo jest się czego przyczepić. Kawał sensownego auta. Ale jednak Civic 1.8 jeździ fajniej niż i30 1.6. Natomiast i30 jest ładniejsze i napisał(-a):
    Ot odwieczne wybory; czy auto dla kierowcy czy bardziej dla pasażerów. Nie każdego stać na odzielne auto dla siebie i dla żony i tutaj też potrzeba jakiś kompromisów Np poprzedni Civic (obecnego nawet nie widziałem na żywo) był w środku wystatrczająco przestronny bardzo sprytnie składała się tylna kanapa a do tego jego i-CDTI 2.2 w połączeniu z zawieszeniem i ze skrzyną biegów był swojego rodzaju złotym środkiem; wygląd podobał się żonie a mi jak jeździ. Na razie KIa nie dyponuje w tej klasie cenowej czymś co sprawia taką frajdę z jazdy i można tym spokojnie jechać w 4 osoby np na wakacje.
    krzysiek29, 2012-02-17 10:54:35
    zgłoś
    Nowa Honda Civic – duża galeria zdjęć i prezentacja wideo
    'rzęsor' post='1047652814' date='Feb 17 2012, 19:34']Marny to kompromis bo Civic 2.2 i-CDTi kosztuje tyle co Mondeo 2.0 napisał(-a):
    Trochę naciągasz rzeczywistość; owszem Mondeo 2.0 TDCI było w podobnej cenie ale to 115KM a idąc Twoim tokiem myślenia to największym "kawałkiem" samochodu byłaby Octavia... . Niestety zawsze są jakieś kompromisy jeśli nie wygąd to silnik/skrzynia biegów, napęd AWD itd itp.
    krzysiek29, 2012-02-18 10:21:31
    zgłoś
    Mazda 6 2.0 SkyActiv-G: będzie bitwa
    .. dla tych co mają alergię na VW :) rozumiem ,że w bezpośrednim teście porównawczym z Pasatem przegra z kretesem..

krzysiek29, 2013-03-20 18:43:39
    zgłoś
    Toyota RAV4: legenda numer cztery
    Napęd nawet taki połowiczny 4x4 w (dość rozsądnej cenie) to chyba jedyna zaleta SUV-ów. Reszta "plusów" typu wysoko umieszczony środek ciężkości, wysoki Cx i co za tym idzie hałas w kabinie przy prędkościach autostradowych do mnie nie przemawiają . Dla mnie: po co komu taka RAV-ka z napędem na jedną oś? Avensis jest dokładnie w takiej samej cenie  z tym samym dieslem. No cóż taka moda i każdy kupi co chce.
    Miałem okazję wypróbować tę RAV-kę z 2.2 150KM i 4x4 to moje spostrzeżenia pokrywają się z opisem redakcyjnym; dość irytująca jest miękkość zawieszenia ,zapas mocy jest ale też czuć masę auta i przy wyprzedaniu aut jadących 90-100km/h trzeba "gaz" wciskać w podłogę a i tak określiłbym, że nie ma rewelacji tym bardziej, że taka wersja kosztuje już ponad 130tys.
    Moim typem wśród SUV-ów na razie jest CX-5 (jeśli chodzi o właściwości jezdne typu normalna osobówka :) )

krzysiek29, 2013-04-05 10:59:35
    zgłoś
    Skoda Superb: kierunek Audi
    Tyle że Rapid zalatuje tandetą,
    .

Widziałem na własne oczy masz rację- ze środkiem poszli po taniości.
    krzysiek29, 2013-04-07 16:58:06
    zgłoś
    Citroen C-Elysee: dobrze opakowany
    Rapid też się dobrze prezentuje z daleka... a w środku taniutko :)

krzysiek29, 2013-04-11 12:38:23
    zgłoś
    Seat Leon SC: pierwszy taki Leon
    Wg mnie to Iberia Motor wygrała w sądzie z VW Group Polska i Seat wprowadził zakaz dostaw do Polski swoich aut..  Szkoda fajne auto.

krzysiek29, 2013-04-12 12:29:31
    zgłoś
    Peugeot 308: pierwsze zdjęcia nowego modelu!
    Obecnym modelom gdyby zakryto znaczki z nazwą marki to 60-70 % byłoby nierozpoznawalnych jako jakiś tam model. Np Peugeota 205 czy Golfa I większość (przynajmniej ta starsza :) )   po samym zarysie by rozpoznała. Dla mnie osobiście  najważniejsze są odczucia zza kierownicy w szerokopojętym znaczeniu tego słowa: czyli czy jest  nad/pod sterowny i w jakim stopniu, jak działa skrzynia biegów- niejeden automat zastanawiający się kilka sekund nad zmianą biegu potrafi obrzydzić auto, przyspieszenia też nie są bez znaczenia.. Co do stylistyki  no cóż teraz taka moda.

krzysiek29, 2013-05-15 13:29:20
    zgłoś
    Nowy Ford Kuga i Toyota RAV4 kontra Kia Sportage: różne charaktery
    Jeździłem każdym z nich i tylko Sportage była w wersji trochę słabszej   Jeśli bym mógł dostać to brałbym RAV-kę ale  jeśli miałbym zapłacić z własnej kieszeni to jednak z tej trójki pewnie Sportage. 

krzysiek29, 2013-05-16 10:01:06
STRONA 1 z 4
REKLAMA