[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil lewykrk

zgłoś
    Pytanie....???
    HahahMoj starszy ma 126p jako drugi samochod...do jezdzenia na krootkie wypady. ale go sprzedajemy (niecaly rok temu posypal sie trzeci bieg :D:D ).
    lewykrk, 2005-03-29 19:59:52
    zgłoś
    Chip tuning
    heh .... gdyby mapowanie bylo tak proste jak to jest w nfsu2 heheh to by dopiero bylo ale niestety swiat jest troche bardziej skomplikowany
    lewykrk, 2005-04-26 14:01:25
    zgłoś
    Oceniamy samochody z numeru 5 MT
    niestety ale eclipse zielone z tym pyskiem do przodu nie jest zbyt udane (jak dla mnie)ale co do czego... z wszystkich samochodow zaprezentowanych w maxi chetnie wzialbym......nic innego tylko ford shelby mustang SVT cobra GT 500.no coz...chyba mnie juz z milosci do tego wozu nie wylecza.
    lewykrk, 2005-04-26 14:06:52
    zgłoś
    Prawdziwy TUNING ekstremalny 8) (hulajnoga z NOSem)
    hahaha najlepszy jest tu intercooler haha...o nie moge... ale freak
    lewykrk, 2005-04-27 11:03:48
    zgłoś
    Jak działa skrzynia biegów (transmission)?
    Pytanko w temacie. Wiem ze sa jakies zebatki, okladziny cierne i takie tam ale to raczej ciut za malo... prosilbym o dokladne dane jak to wszystko dziala i jak mozna ulepszyc.Z gory dzieki.
    lewykrk, 2005-04-27 11:05:39
    zgłoś
    FAQ czyli Co ? Gdzie ? Jak to zrobić ?
    hmm...czytam tu czytam ten topic i dosc ciekawy, nawet mi troche pomogl....Tak czy inaczej - zaczalem swoj pierwszy projekt - dosc kompleksowa przebudowa wiec duuuzo zeczy musze wymyslac sam jak robic i nawet niezle mi idzie Wiec rada dla poczatkujacych - uzywac glowy i oczu przy robieniu VT, i troche moze by sie przydala jeszcze sprawna reka.Ten projekt nazywa sie GTX i narazie nie zdradze marki...chociaz bardziej wtajemniczeni....Zaczalem jakis tydzien temu...robie sobie tak 2 godziny na 2 dni...i leci leci...jeszcze duzo roboty mam...Pozdrawiam!----------------------------------------------heh teraz skapowalem ze w sumie nietrudno sie domyslic z moim podpisem jaka marka Ford Mustang ow korz.aha, i pracuje na adobe photoshop 5.0 limited edition(obciete wazne opcje) i zalatwiam sobie 7.0 zwykle.Łączenie postówManx[/color]
    lewykrk, 2005-05-31 15:01:48
    zgłoś
    Głosowanie 21 edycja VT
    1.Hellboy2.niestety zaden nie ustrzegl sie bledow - hellboy - niezle fele ale dlaczego przednia wystaje poza obrys (plus ladna oponka), archi - zupelnie niedopracowane zderzaki progi itd, za duzo blura..., e-t - calkiem niezle ale ...ten lakier kompletnie nierealistyczny, fredzik - za malo pracy, matu - druga po hellboyu praca - zadnych w sumie wielkich bledow, seta_lp - tez dobrze, niezly lakier.
    lewykrk, 2005-05-31 17:46:36
    zgłoś
    Tux_89 VT - prace z MP - SRT-10
    w sumie xtra ale...kolo tylne nie jest jak niektoorym sie zdaje krzywe ale...nie ma pod nim cienia i wyglada totalnie nierealistycznie...troche przyciemnic spod i by bylo. musze przyznac ze jestem pod wrazeniem rysowania wlasnego bodykitu ...udalo ci sie swietnie. jedynie troche zderzak tylni nie jest odpowiednio \"wyprofilowany\" pod hummera (nie laczy sie z nim idealnie - za duze przerwy z boku...) no i ciut cienia z prawej by mu sie przydalo...ale i tak praca od 0-10 na 9 oceniam...
    lewykrk, 2005-05-31 17:53:18
    zgłoś
    Zabawa w VT 22 edycja
    Esper - gratulacje.otoz jest to jedna z niewielu prac w ktoorej widac ile czasu zajelo jej zrobienie i jakosc wykonania. Naprawde samochod wyglada realistycznie, nie ma sie do czego przyczepic...chociaz...siatex na przednim wlocie kicha.Natomiast koncept...o gustach sie nie dyskutuje..
    lewykrk, 2005-06-02 16:27:49
    zgłoś
    Pomóżcie! Podstawy o silniku....
    Ja jeszcze wracając do poprzedniego tematu:[quote name=\'Walter\']Troszke namieszales bo np:1 KM= 1 kW* 1.36 A co do tej mocy jest to norma europejska. W Ameryce mierza moc bez osprzetu. Wedlug mnie to takie male oszustwo No nie do konca...Popatrz na jakiej benzynie testuje sie tam silniki - 87 oktanow (!) a w Europie 95 lub 98 wiec co jak co, ale jak wrzucisz do \"H\"amerykana jak to ty moowisz taka benzyne to jeszcze wiecej bedzie ciagnal niz na SAE.
    lewykrk, 2005-06-03 14:20:08
STRONA 1 z 39
REKLAMA