[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Profil lolekseo

zgłoś
    Co to za auto??
    nie za waski w pasie... to jest jakis maly pojazd. moze kupie: podpowiedz? samogloske? kraj pochodzenia? no bo fakt, juz troche dlugo nam tu zalega :wink:
    lolekseo, 2006-08-10 13:48:31
    zgłoś
    Made in Europe
    volvo pyszota. kolor, body kit, nkladki na swiatla z tylu :wink:
    lolekseo, 2006-08-11 12:44:11
    zgłoś
    NFS Carbon
    no to bedzie sie dzialo...
    lolekseo, 2006-08-13 14:38:52
    zgłoś
    Co to za auto??
    TO JEST AUDI A4 :!: :twisted:
    lolekseo, 2006-08-13 20:39:37
    zgłoś
    Co to za auto??
    \'\"ferdex2\"\'][quote napisał(-a):Jakos jak zobaczylem tą fure pierwszy raz, to na myśl padła mi honda civic. Jednak nie jestem do tego w 100% pewien. W nazwie zdjecia jest napisane audi a4, ale wg mnie to nie przypomina tej audicy... twardy orzech do zgryzienia:P:Dto nie jest honda civicnie odpowiedziales na to pytanie bartezz\'a. :evil: ja tez dojrzalem nazwe zdjecia i dlatego moj poprzedni post.
    lolekseo, 2006-08-13 20:42:37
    zgłoś
    [Tuning] Trochę lansu SUV'ami ;)
    no do pikupa wsadza 2.0 tdi i naped tylko na przod. :twisted: i na farme jak znalazl siano wozic :twisted:
    lolekseo, 2006-08-14 13:15:03
    zgłoś
    \'\"Nitric\"\'][quote napisał(-a):no do pikupa wsadza 2.0 tdi i naped tylko na przod. :twisted:na pewno nie wsadza takiego silnika, bo:1. Porsche nie ma zadnego Diesla w ofercie i mam nadzieje, ze nie bedzie 2. jest napisane, ze pick up bedzie na rynek Amerykanski, a tam wszystkie auta, oprócz ciężarówek i wiekszych pick up\'ów (Cayenne raczej bedzie zaliczac sie do tych \'srednich\' pick up\'ów ), sa napędzane tylko i wyłącznie benzyną 3. napędu na przod tez na pewno nie bedzie sie chlopaczyna zajarał :roll:
    lolekseo, 2006-08-14 15:21:57
    zgłoś
    Nitric, reka na zgode. moze moj post poprzedni troche za ostry, ale nie mialem zlych intencji.
    lolekseo, 2006-08-14 16:11:26
    zgłoś
    Trochę klasyki vwejów
    \'\"ha napisał(-a):te okna a la Safari są żadkością :shock:nom, takie biale kruki, ze ma je kazdy t1 od Reloo. :roll:
    lolekseo, 2006-08-14 16:40:45
    zgłoś
    Co to za auto??
    no i jestesmy w punkcie wyjscia/wejscia. co to za auto :?: :roll:
    lolekseo, 2006-08-15 14:50:06
STRONA 2 z 639
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij