[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Profil lucjusz

zgłoś
    Tanie auto w trasy
    Dużo zjeździłem Tico, ale teraz to auto to przeżytek, zabezpieczeń, nic. Ale abstrahując od tego. Myślę, że jakiś opel byłby dobrym rozwiązaniem. Sam mam astrę 1.4, wytrzymałe i ekonomiczne. 

lucjusz, 2014-12-09 10:34:23
    zgłoś
    Tabletki do baku
    Bądźmy poważni, takie bajer nic nie wniesie. Kolejny "świetny" wymysł jakieś firmy, która chce zarobić na naiwności innych. 

lucjusz, 2014-12-09 10:35:35
    zgłoś
    Jak najkorzystniej pozbyć się starego auta
    Jak jest w idealnym stanie to najlepiej sprzedać rodzinie. Jak w dobrym to do komisu, może uzyskasz cenę jaką chcesz. 

lucjusz, 2014-12-09 10:37:41
    zgłoś
    Wolna Amerykanka
    Nie miałem z nim do czynienia, teraz się spotkałem z nim. Przeklikałem się i wziąłem udział. W sumie pytania nie są trudne, wszystko z zakresu motoryzacji. 

lucjusz, 2014-12-09 10:45:25
    zgłoś
    O co chodzi z tym kodem do play?
    Wie ktoś o co kamann z tym kodem do play? Piszą, ze jak sie *188# wpisze na tel to dostaniemy darmowe smsy i rozmowy? Cały net huczy, ponoć play miał wyciek bo na ich stronie nie ma nic o tym. 

lucjusz, 2015-02-05 23:16:48
    zgłoś
    Wolna Amerykanka
    bonanaza, a na czym polega to, że ja się tam przez formularz do nich zapiszę? 

lucjusz, 2015-03-22 19:59:18
    zgłoś
    Tani przegląd w ASO
    karolam, a ASO znajdę w jakichś mniejszych miejscowością takich jak np Oświęcim? 

lucjusz, 2015-03-22 20:07:41
    zgłoś
    Wolna Amerykanka
    To chodzi o to w tym, że jak się zapiszesz to wybiorą ci dogodny dla ciebie termin przeglądu. Zapisujesz się tam. Z resztą masz tam napisane to w bardzo jasny sposób :)

lucjusz, 2015-03-31 18:28:25
    zgłoś
    Używana Mazda 6: Poziom prawie wysoki
    Byłem na jeździe testowej, ta mazda prowadzi się OK, nie mam zastrzeżeń. 

lucjusz, 2015-06-29 21:24:30
    zgłoś
    Odświeżone Mazdy 6 i CX-5
    Jak dla mnie to nowa Mada 6 bardzo pozytywnie wypadła. Przyznam, że udał się im ten model. Linia nadwozia jest miła dla oka. We wtorek mam jazdę próbną, będę miał wówczas bardziej, że tak powiem praktyczny wygląd.

lucjusz, 2015-09-27 23:05:15
STRONA 1 z 2
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij