[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil makumba

zgłoś
    Lakiernik Warszawa
    Panowie, jak macie dobrego lakiernika to można podrzucić informację o konkursie Totala.
    Szukają dobrych profesjonalistów do napisania artykułu, rozdają za to nagrody, premiują punktami i zapraszają na imprezy.
    Zrestza nie tylko lakiernika to dotyczy, ale i innych techników z branży motoryzacyjnej:)
    http://www.teamtotalpro.pl/front/activity/show/id/7/

makumba, 2015-12-17 22:56:45
    zgłoś
    Mazda CX-5
    Byłem ostatnio na jeździe próbnej z bratem mazdą CX-5. Powiem szczerze, że nigdy nie jeździłem czymś co ma taką moc i komfort jednocześnie. Brat jeździł cabrio z 2006 roku, a ponieważ dziecko w drodze przesiada się do tej nówki. Jako ciekawostka mogę powiedzieć, że można wziąć do niej monitorowanie pola martwego - samochód ostrzega nas, jeżeli chcieli byśmy wyprzedzić, a nie zauważymy, że ktoś już nas wyprzedza. Dodatkowo opcja pro safety to adaptacyjne światła led. Polega to na tym, że dzieli światła na cztery sektory i włącza/wygasza odpowiednie sektory, żeby z jednej strony nie oślepiać drugiego kierowcy a z drugiej zapewnić jak najlepszą widoczność na drodze.

makumba, 2015-12-29 10:42:47
    zgłoś
    Ford i Google zacieśniają współpracę
    Nieźle, solidny partner. Ogólnie ford inwestuje środki w technologię. Słyszałem, że użytkownicy forda mogą korzystać z serwisowej aplikacji mobilnej w razie awaryjnych sytuacji lub żeby znaleźć najbliższy punkt.

makumba, 2015-12-29 10:50:07
    zgłoś
    Test żarówek H4 i H7
    Jeżeli kupujemy tanią żarówkę istnieje ryzyko rozszczelnienia reflektora lub odbarwieni go (dlatego czasem jest jakby taki żółty osad). Warto też się upewnić czy mamy oryginał, jeżeli już kupujemy markową. Osobiście korzystam z Osram, w porównaniach wypada lepiej od konkurencji, cena przystępna.

makumba, 2016-01-25 17:27:29
    zgłoś
    Test żarówek H7
    Również używam Osram - Night Breaker i mogę polecić ze względu na poprawioną widoczność w stosunku do poprzednich. Nie testowałem innych marek, więc się nie wypowiem na ich temat. 
    Natomiast na samej stronie Osram można zobaczyć porównania jak świecą zwykłe halogeny, a jak Night Breakery, jeżeli ktoś jeździ poza miastem dużo to warto.

makumba, 2016-01-25 17:31:37
    zgłoś
    Volvo i Microsoft - jak człowiek porozumiewa się z autem
    Microsoft słynie z awaryjności w Winodwsach, ciekawe jak tutaj się spisze.

makumba, 2016-01-25 17:33:50
    zgłoś
    Historia świateł w samochodach
    Przede wszystkim mają dobre testy i wysokie standardy jakości. Dlatego najwięcej producentów korzysta z Osram (Ferrari również). W żarócw to gra szczegółów czy świeci lepiej czy gorzej.

makumba, 2016-01-31 22:56:39
    zgłoś
    Reflektory z diodami LED - po oczach go poznacie
    Ciekawą opcją dla osób tuningujących auta bez ledów mogą być takie panele:
    http://www.osram.pl/osram_pl/aktualnosci-i-wiedza/automotive-special/oswietlenie-samochodowe---przyciagajace-uwage-eleganckim-wygladem/oswietlenie-samochodowe---modne-i-eleganckie/swiatla-do-jazdy-dziennej-led/index.jsp

makumba, 2016-01-31 22:57:59
    zgłoś
    Pininfarina szykuje nowy koncept na Genewę
    Artykuł enigmatyczny :)

makumba, 2016-02-08 08:30:09
    zgłoś
    Wiesmann szykuje nowy model
    połączenie SLS i 911

makumba, 2016-02-08 08:30:44
STRONA 1 z 3
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij