REKLAMA

Profil mariano-italiano

zgłoś
    Skoda. Wiesz co dobre!
    Zakręt Śmierci, miejsce typu must-see jak się jest w tej okolicy, warto nie tylko przejechać ale i przystanąć na parkingu, który chyba tam w okolicy jest. A Noc Muzeów to super sprawa! :)

mariano-italiano, 2013-04-23 10:38:06
    zgłoś
    BMW wie jak zrobić sesję zdjęciową!
    Wow, BMW się postarało :D

mariano-italiano, 2013-04-23 10:46:41
    zgłoś
    Skoda. Wiesz co dobre!
    Do zarabiania pieniędzy zostały powołane :D Mi tam nie przeszkadza jak jakaś firma przygotuje czy patronuje tego typu kompilacjom. Ciekawie by było porównać materiały różnych producentów - kto co poleca i jak się to przekłada na charakter danej marki.
    mariano-italiano, 2013-04-23 10:46:55
    zgłoś
    Mobil 1 Get Personal czyli zobacz siebie jako kierowcę Formuły 1 i wygraj udział w GP USA!
    Dobry filmik, heheh, wracałbym do takiego domu z miłą chęcią. No może sypialnię mogliby zostawić w spokoju :P

mariano-italiano, 2013-05-09 10:21:04
    zgłoś
    Lamborghini Egoista: jednorazowy wybryk
    O mamma mia! Co to za szaleństwo! Dzikie wnętrze, kierownica w formie rogów powinna być w każdym Lambo. Wtedy powiedzenie "brać byka za rogi" nabierałoby nowego, lepszego znaczenia :D

mariano-italiano, 2013-05-13 09:39:02
    zgłoś
    Drift w wykonaniu RX-7.
    mnie się montaż nie podoba, za bardzo pociachany, nie ma długich slajdów tylko jakiś miks ujęć z różnych kamer. No i szkoda, że na tylnej osi ma różne felgi na kolejnych ujęciach. A slow-mo efekciarskie.

Hejters gonna hate? :P

Fakt, że filmik jest pourywany, ale rozmachu i tego co daje Nowa Zelandia, czyli pięknych krajobrazów, produkcji odmówić nie można. Jak dla mnie najlepszy moment to ujęcie z helikopterem od 2:19.
    mariano-italiano, 2013-05-13 10:09:17
    zgłoś
    Peugeot 308: pierwsze zdjęcia nowego modelu!
    Wszystko się teraz unifikuje i upodabnia do siebie, takie czasy:P Ja tu jeszcze widzę naleciałości C4. Taki miks, ale to samo mógłbym powiedzieć o C4 właśnie, Astrze, Leonie. Mnie razi ten element po środku maski z napisem Peugeot - czy to ma jakiś wyższy cel, o którym nie wiem czy po prostu "ozdobnik"?

Za to wnętrze jest świetne - takiej eleganckiej prostoty dawno nie widziałem. Fajny jest też tabletowy wyświetlacz z dużymi, czytelnymi symbolami.

Teraz pozostaje jeszcze czekać na silniki (poniżej 85 g/km, ile to jest średnio, 3 litry??!!!) i jakieś oficjalne ceny, wyposażenie..

mariano-italiano, 2013-05-13 12:43:43
    zgłoś
    Ten obrotomierz faktycznie do tyłu, jak w Astonach :D A co do obsługi "na ślepo", w tym Peugeocie chyba nie będzie tak źle...

mariano-italiano, 2013-05-13 15:24:48
    zgłoś
    Jaguar F-Type i Playmate roku Playboy'a
    Ależ klimatyczny filmik.
    +1

Bardzo ładny... lakier :)

mariano-italiano, 2013-05-14 10:41:32
    zgłoś
    Zgodzę się, że poprzedni 307 to straszny brzydal. Ten nowy jak najbardziej jest krokiem w przód. Francuski Golf - coś w tym jest ;)

mariano-italiano, 2013-05-14 10:43:00
STRONA 1 z 7
REKLAMA