[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil mariuszpl

zgłoś
    Jak można stuningować passata VR6 2.8
    oj bardzo dużo.... najlepiej popatrz komplety różnych firm (tylko bez spoilerów wyższych od samochodu), lub zrób własny pojekt i pójdź z nim do jakiejś firmy wytwarzającej takie bajery, dobrze zapłać i ciesz się jazda ;-) poza tym pod maską masz pole do popisu
    mariuszpl, 2004-12-17 23:15:48
    zgłoś
    Wasz sprzęcik
    Chciałbym się dowiedzieć, jaki sprzęd Audio posiadacie, lub jaki polecacie... ja niestety narazie mam fabryczne radio i głośniki (nawet nie wiem, jakiej firmy). Polecam radyjka Sony z serii X-plod i głośniczki JBL. pzdr
    mariuszpl, 2004-12-17 23:19:41
    zgłoś
    Jak można stuningować passata VR6 2.8
    spróbuj zmienić boxa....
    mariuszpl, 2004-12-17 23:42:26
    zgłoś
    Wasz sprzęcik
    ooo wlasnie... o clarionie zapomnilem... ;-) jedna z niewielu firm NAJLEPSZYCH pod słońcem :-)
    mariuszpl, 2004-12-18 00:08:50
    zgłoś
    Wasz sprzęcik
    \'Anonymous\']on napisał(-a):naucz sie czytac... napisalem, ze mam fabrykę narazie a co do połączenia X-plod\'a i JBL też wiem co mówię, bo słyszałem i to nie od samochodu przejeżdżającego po ulicy samochodu tylko udało mi się z tym dobrze zapoznać...
    mariuszpl, 2004-12-18 00:16:14
    zgłoś
    Wasz sprzęcik
    \'macg\']rozumiem, napisał(-a):Xsara 1.6.. samochód wspólny...
    mariuszpl, 2004-12-18 00:20:58
    zgłoś
    Seat Ibiza TDi 110Km
    ja polecam tą ibizkę z silnikiem 130KM... im więcej mocy, tym lepiej
    mariuszpl, 2004-12-18 12:46:58
    zgłoś
    Tuning napędu???
    \'Manx\'][quote napisał(-a):Czy ktoś mi odp na pytanie czy:można przerobić auto z napędem na przód na tył?? :?:Po pierwsze nie ten dział.Po drugie można tylko po co. Drogo wyjdzie, ie bedzie to bezpieczne, nie bedziesz miał prawa rejestracji. Sa takie samochody które przerobiono- słyszałem o kilku np. SEAT Leon Sbarroja widziałem na tvn Turbo VW Polo z napędem na tył... i chyba było zarejestrowane :>
    mariuszpl, 2004-12-19 01:36:16
    zgłoś
    Czy generalny tuning Toyoty Avensis nówki z 2004 się opłaca
    nie obniż, kup bajeranckie fele, pogrzeb w silniku (mocy nigdy za wiele), przyciemnij szybki... krócej: zrób soft tuning, ale pod maską umieść prawdziwego byka
    mariuszpl, 2004-12-20 16:03:08
    zgłoś
    [wydzielone z tematu o spoilerze do Alfy]
    166 nieźle czmychają :>... ale SŁYSZAŁEM, że podobno nie warto kupować używanych 156... czy to prawda?
    mariuszpl, 2004-12-20 20:47:21
STRONA 1 z 181
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij