[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil mariuszpl

zgłoś
    Czy generalny tuning Toyoty Avensis nówki z 2004 się opłaca
    \'Vyzn-R\']Tuning napisał(-a):DOKŁADNIE!!! ;D
    mariuszpl, 2004-12-20 21:48:42
    zgłoś
    [wydzielone z tematu o spoilerze do Alfy]
    \'arek309\']czemu napisał(-a):podobno problemy z blachą i te sprawy...
    mariuszpl, 2004-12-20 21:55:18
    zgłoś
    Ulubiona Bryczka !
    hmm.... 1miejsce to: Japońskie wyroby, 2-gie to Niemieckie, ale jest też 3. dla Hiszpanii (Seat power)
    mariuszpl, 2004-12-21 16:13:40
    zgłoś
    Ulubiona Bryczka !
    a slyszalem, ze jak w japoncach padnie elektryka to naprawa tanio użytkownika nie wynosi
    mariuszpl, 2004-12-21 21:22:44
    zgłoś
    Alpine vr. Pioneer
    nie wiem czemu, ale mam wrodzoną słabość do Alpine, chociaż nigdy nie przesiedziałem np. 5godzin \"w towarzystwie\" Alpinki...
    mariuszpl, 2004-12-22 21:23:36
    zgłoś
    Fast 'n' Furious & 2.Fast 2.Furious
    ja tam wolę Gum Ball 3000. Co prawda nie jest to jakaś superprodukcja, ale jest to \"udokumentowanie\" prawdziwego wyścigu po świecie, z prawdziwymi supersamochodami (ferrari enzo, prosche cayenne, 911turbo, carrera itp.) no i co najważniejsze z prawdziwymi zdarzeniami! (drastyczne wypadki). Ci ludzie za wszystko płacą sami i robią to dla czystej przyjemności. Jeżeli roztrzaskają samochód mówią \"trudno\" i w następnym roku wożą się nową furą. Zdecydowanie lepszy od 2F2F. Mogę również polecić \"amatorski\" polski film \"Szybcy się wściekli\". Ten film pokazuje jak wygląda Polska nocą, gdy dojdzie do spotkania Streetracerów. pzdr
    mariuszpl, 2004-12-25 21:55:06
    zgłoś
    Jakiej słuchacie muzyki w swoim samochodzie?
    najlepiej techno, no ale niektórzy (tacy jak moj ojciec), gdy słyszą techno w samochodzie to gaz w dechę i wbitka we wszystko... niestety czasami \"biały daszek\" wyskoczy i są tego konsekwencje (jak dobrze pojdzie to bedzie pouczenie, lub 100zł w plecy)... a do spokojnej jazdy włączam Radio Zet, lub eReMeFkę.
    mariuszpl, 2004-12-25 23:20:53
    zgłoś
    \'Nitric\']ehh napisał(-a):to był chyba Trans Am a przypomniał mi się jeszcze 1 film... mianowicie \"60sekund\". co o nim myslicie? dla mnie bomba! nic dodac, nic ująć, a najlepszy był ten dzieciak co prowadzil jakiegos muscle car\'a pod koniec filmu
    mariuszpl, 2004-12-26 04:24:32
    zgłoś
    [quote name=\'__Black_Mage__\']\"Szybcy się wściekli\" widziałem, dla mnie nic ciekawego...\"60 sekund\" niedawno dopiero oglądałem i film mi sie podobał \"Torque\" widziałem już dość dawno, film bardzo ciekway (może i jest to bajka ale mi sie podoba) Polecam jeszcze \"Biker Boyz\" i \"Transportera\" :wink:na biker boyz\'ów poluję a do transportera muszę zrobić napisy, ale bez napisów też oglądnąłem i mi się podoba
    mariuszpl, 2004-12-26 15:50:39
    zgłoś
    Tuning z lat 80-tych
    mnie się bardzo podoba i jeszcze te corrado :shock: piękne
    mariuszpl, 2004-12-26 22:41:24
STRONA 2 z 181
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij