[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Profil markerr

zgłoś
    co ile km zmieniać pasek rozrządu?
    Co ile trzeba zmieniać pasek i czy trzeba wymieniać pompę przy zmianie? Mam volvo v40 z 2001r, turbodiesel. Nie jestem wielkim znawcą motoryzacji (to mój drugi samochód) a od kilku osób dostałem sprzeczne info.

markerr, 2014-10-28 21:19:08
    zgłoś
    Komputer do 2500 zł
    za tą kasę możesz kupić już coś sensownego np. http://www.saturn.pl/notebook-asus-f550lnv-xo271h,id-969627, mam sprzęt tej marki tylko starszy model i jak na razie sprawuje się bardzo dobrze, dobre doświadczenia mam też z toshibą

markerr, 2014-10-28 21:28:33
    zgłoś
    Jaki alkomat kupić?
    Hej, pewnie że warto. Ja mam zawsze w domu alkomat, czasami przydaje się po imprezie. To zależy jaki Ci potrzebny ten alkomat. Na pewno warto przejrzeć elektrochemiczne. Są też w różnych budżetach, więc zależy ile chcesz kasy przeznaczyć na sprzęt. Niektóre mają lepszą dokładność inne działają tylko na zasadzie czy powyżej 0,2 promila czy poniżej.

markerr, 2014-10-28 21:31:49
    zgłoś
    co ile km zmieniać pasek rozrządu?
    Dzięki, do tej pory nie wymieniłem, może bliżej wiosny pojadę

markerr, 2015-01-29 22:52:44
    zgłoś
    Jak przygotować się do podróży zimą
    na pewno akumulator gra ważną role, w moim starym aucie nawet wymiana akumulatora nic nie dała, jak łapał mróz to była lipa, dobrze, że choć wlanie ceramizera troche pomogło ale auta i tak sie szybko pozbyłem

markerr, 2015-01-29 22:52:54
    zgłoś
    Alkomat półprzewodnikowy, co jest nie tak?
    Półprzewodnikowe mają to do siebie, że się dużo szybciej psują, dużo lepiej jest zainwestować w elektrochemiczny (mam Alkohita). Używany był już wielokrotnie, na każdej imprezie zawsze się znajdują chętni żeby sprawdzić swój stan ;).

markerr, 2015-01-30 20:19:35
    zgłoś
    Jaki alkomat kupić?
    Na pewno taki gadżet się przyda każdemu kierowcy, nie raz się imprezuje, nie planujemy nigdzie wychodzić na drugi dzień a tu coś wypadnie i wtedy kłopot, czy ryzykować czy brać taksówkę, a tak jak się ma w wyposażeniu to głowa spokojna. Wiadomo nie każdego stać żeby wykładać od razu większą kwotę ale zawsze można kupić sobie jednorazówkę (byle miał odpowiednie atesty).

markerr, 2015-01-30 20:21:44
    zgłoś
    Pierwsze auto w życiu - jakie kupić?
    ja wiem, że najlepiej nie kupować od rodziny, jako mało doświadczony kierowca kupiłem auto od wujka, kosztował mało, bo był nic nie wart, po tygodniu już mi padł na kilka tygodni, włożyłem w niego sporo kasy, po miesiącu znów problem, ciągle gaśnie, na szczeście sprawe troche rozwiązał ceramizer, silnik troche bardziej równomiernie zaczał pracować, dobrze, że auto udało mi sie sprzedać i kupić coś lepszego

markerr, 2015-02-05 23:16:44
    zgłoś
    Jaki alkomat kupić?
    Jak ktoś jeszcze poszukuje to tu jest ciekawe porównanie alkomatów w różnych cenach http://www.alkomat.com/porownanie.htm

markerr, 2015-02-23 21:46:33
    zgłoś
    Test żarówek H7
    Dlatego ja stawiam na markowe żarówki, ostatnio wymieniałem na osram. Zdecydowałem się na nich bo są liderami na rynku i pionierami nowych rozwiązań.

markerr, 2015-05-20 22:58:53
STRONA 1 z 2
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij