[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Profil master294

zgłoś
    Opinia na temat forum "YOUNGTIMERS"
    Ja jestem jak najbardziej ZA :!: Tym bardziej ze wiele osob zalicza mk2 to youngtimerów.Pozdrawiam mocha i mroza :wink:
    master294, 2004-12-23 13:19:42
    zgłoś
    Kundlenie, replika, a może unowocześnienie??
    Ja bylbym bardzo szczesliwy gdybym do mojego autka znalazl G60. Wiekszosc opinii na jego temat jest taka ze to bardzo awaryjny silnik a obsluga i konserwacja kompresora to bardzo droga sprawa. Ale mimo to jak wygram w totka to G60 bedzie w moim aucie
    master294, 2004-12-23 13:50:28
    zgłoś
    Jakie felgi wybrac?
    Lepiej wypoleryj Borbety :wink: Beda swietnie do czarnego auta wygladac :wink:
    master294, 2004-12-23 14:49:11
    zgłoś
    Fele dla mnie
    Na wstepie nalezy powiedziec ze dany model felgi nie na wszystkich autach wyglada tak samo dobrze. Tzn wcale nie musi byc tak, ze skoro jakas felga sie nam podoba to od razu musi dobrze na konkretnym aucie wygldac. Czesto zdarza sie wrecz tak, ze felga ktora wyglada pospolicie po zamontowaniu na auto zupelnie inaczej (super) wyglada, a felga ktora na półce w sklepie robi wrazenie po prostu nie pasje wizualnie do auta. Tak wiec nie mozna tutaj mowic ze podoba sie taka czy tak felga wiec ona bedzie dobrze wygladac. To tytulem wstepu. A wracajac do tematu (biorac pod uwage wyglad felgi juz na aucie) to ja bym proponowal felge Borbet T (15 lub 16 cali). Sama w sobie bardzo ladna, no i bardzo pasujaca do Vectry A. Ale to tylko moje zdanie.
    master294, 2004-12-23 14:59:39
    zgłoś
    Nic ne bede tunowal na razie.A co do G60 to nie chodzi tyle o moc co o sam fakt posiadania tego silnika w aucie. To troche tak jak z klatkami w aucie. Niby niepotrzebna i mozna za to kupic cos innego, ale poprawia samopoczucie i prestiz (no i bezpieczenstwo). Mnie chodzi o to ze gdybym mial kase to jest lista rzeczy ktore chcialbym zalozyc do auta. Niektore z nich maja lepsze odpowiedniki na rynku (np wg wielu gwint Koni jest o wiele lepszy od KW, a ja i tak bym KW zalozyl)
    master294, 2004-12-23 15:04:07
    zgłoś
    Ulubiona Bryczka !
    [quote name=\'AZI\']Oczywiscie ze Nippon Toys!!!!!!!!!!!!!To sa wlasnie prawdziwe auta, w uspoktowionym slylu. Ja mam Civica 93r. Porównajcie sobie sylwetke np: wlasnie civica z 93 i golfa III. Golf wyglada przy civicu jak pudlo!!!!!!! A o silniku nie bede pisal bo wszyscy wiedza z czego slyna Hondy!!!Pozdro Ja wole auta niemieckie, ale wcale nie bede pisal obrazliwych komentzarzy pod adresem aut japonskich, bo nie mam nic przeciwko hondom itp. Dlatego troche nie rozumiem twojej wypowiedzi. Na kazdym kroku podkreslasz jakie to auta japonskie sa dobre a niemieckie wolne i brzydkie. Kazdy ma swoje zdanie, ale mozna to wyrazac w bardziej subtelny sposob Tym bardziej ze temat ten sluzy podaniu ulubionych marek, a nie krytyka innych samochodow.No offence :wink: PEACE
    master294, 2004-12-23 15:12:19
    zgłoś
    \'moch\']Gwinty napisał(-a):No niestety nie jezdzilem, ale wiem ze sa fajne i dlatego chcialbym miec. Natomiast tak jak pisalem wiele osob uwaza ze Koni czy Bilstein robi jeszcze lepsze gwinty. Ale i tak KW rulezz no nie?
    master294, 2004-12-23 15:16:16
    zgłoś
    [wydzielone z tematu o spoilerze do Alfy]
    \'arek309\']a napisał(-a):150 KM jest w 2,0, a w 1,8 140 :wink: Stylistycznie bardzo ładne sa alfy, szczegolnie teraz 156 po liftingu.GT tez niczego sobie
    master294, 2004-12-23 15:58:20
    zgłoś
    Jakie felgi na nowy sezon 2005 ???
    Ciezko jednoznacznie powiedziec, bo to zalezy od auta. Najbardziej uniwersalne i robiace najwieksze wrazenie to raczej chromy, ale nie mowie tu o amerykanskich felgach tylko np pochromowanych europejskich
    master294, 2004-12-23 23:19:13
    zgłoś
    Peugeot 206
    Chip w silniku wolnossacym da stosunkowo maly przyrost mocy w porownaniu do kasy jaką sie na to wyda. Dobry filtr i kompletny uklad wydechowy dedykowany to rzeczy w ktore ja bym zainwestowal.Poza tym 1,6 90KM to musi niezle pomykac.Ja sporo jezdze 1,4 75KM i juz nie jest zle, a co dopiero 90 :shock: To niezly streetkiller musi byc. Pewnie niejeden sie na skrzyzowaniu nabrac dal
    master294, 2004-12-23 23:48:43
STRONA 1 z 1272
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij