REKLAMA

Profil may

zgłoś
    Premiera nowej serii 6 na Paris Motor Show
    Ze zdjęć, które pojawiły się już w internecie można wywnioskować, że nowa 6-tka, będzie miała całkiem przyjemny dla oka dizajn. BMW serii 6, które obecnie jest w sprzedaży, moim zdaniem przebija brzydotą najnowszy flagowy model BMW, serię 7. Dziwny wygląd ma długi przód samochodu, sugerujący, że pod maską drzemie V12 rodem z kosmosu, a sama przednia część samochodu przypomina trochę tę z Dodge'a Vipera. Wydaje mi się, że nowa 6-tka (w wersji Grand Coupe - esper special for You ) będzie konkurencją dla Porsche Panamery co może zapowiadać ostrą rywalizację o klienta na wysokim poziomie. Dla Polaków niestety, również pod względem ceny.
    may, 2010-08-12 01:24:19
    zgłoś
    Nowa Formuła - zmiany przepisów w F1
    Czasami zastanawiam się, czy w F1 nie pracują sami Polacy. Może to dosyć irracjonalnie zabrzmi, ale każdy z nas zna przysłowie, że: "Przepisy są po to, żeby je łamać". W przypadku F1 zastosowanie może mieć lekka parafraza tego przysłowia: "Przepisy są po to, żeby je obchodzić". Świetnym przykładem w zeszłym sezonie był podwójny dyfuzor z tyłu samochodu, który wymyślili konstruktorzy zespołu BrawnGP. Miejmy nadzieję, że zmiana przepisów spowoduje zwiększenie atrakcyjności tychże zawodów. Ja osobiście powoli zmieniam swoje upodobania sportowe z F1 na WTCC - tam przynajmniej dużo częściej rozbijają samochody
    may, 2010-08-12 01:31:46
    zgłoś
    Premiera nowej serii 6 na Paris Motor Show
    small joke EDIT:Jednak nie small Joke, tylko chodziło mi Grand Coupe
    may, 2010-08-12 10:48:00
    zgłoś
    Jaguar XJ Sentinel– bunkier na kółkach
    Można powiedzieć iż monopolistom w dziedzinie ochrony VIP-ów (tj. BMW z Serią 7, Audi z modelem A8 i Mercedesem z klasą S) przybywa silny konkurent. Podejrzewam, jednak, że jedynym rynkiem jaki skusi się na ten model, to będzie rynek Brytyjski.
    may, 2010-08-19 13:37:03
    zgłoś
    i10 bardziej eco
    Kolejna marka, która wprowadza na rynek model niby-ekologiczny. Mi osobiście nasuwa się pytanie, po co to komu, na co, i w jakim celu. Podejrzewam, że Hyundai jak każda inna marka chce być trendy i wpuszcza model, za który trzeba będzie odpowiednio zapłacić a efekty będą mizerne. jedynym plusem tej prezentacji może być to iż model i10 będzie odświeżony.
    may, 2010-08-19 13:44:49
    zgłoś
    Jaguar XJ Sentinel– bunkier na kółkach
    Może i jest firm więcej, bo prezydent Francji jeździ opancerzoną C6-tką, ale w Europie, to większość głów państw korzysta głównie z usług "Wielkiej Trójcy"
    may, 2010-08-19 14:36:19
    zgłoś
    i10 bardziej eco
    Tylko po ciula dokładać xxxx złotych za wersję GreenLine, czy coś w ten dizajn skoro można zrobić to samo w zwykłych wersjach?
    may, 2010-08-19 14:45:16
    zgłoś
    i10 bardziej eco
    Banalny przykład: Skoda Octavia Greenline 1.6 TDI 105KM kosztuje 79 700zł. A Octavia Classic 1.6 TDI 105KM kosztuje 71 100zł. Różnica w spalaniu wynosi niecałe 5 procent. No sorry, bardzo...Kto za 5 - procentowe mniejsze spalanie zapłaci ponad 8 koła więcej?? Trzeba mieć na prawdę ekologicznego pier..lca żeby kupić taki samochód...
    may, 2010-08-19 16:22:58
    zgłoś
    Fabia RS "R2000 Edition" na wielką fetę
    Niestety, ale ostatnio Skoda ogólnie schodzi na przysłowiowe "psy", bo pojawiły się w internecie pierwsze projekty, nowego znaczka Skody (http://www.auto.cz/skoda-logo-auto-meni-prvni-fotografie-52743) i szczerze powiedziawszy wyżej pokazany projekt, też wielkiego polotu nie ma... Fotele, to powinny być fotele z nowego Scirocco R, tylna klapa powinna dostać lotkę z S-ki 2000, Jeszcze bym obniżył zawieszenie i... włożył diesla 2.0TDI z ręczną skrzynią
    may, 2010-11-15 22:34:46
    zgłoś
    Honda na SEMA.
    Miałem możliwość pojeżdżenia tym modelem trochę i szczerze powiedziawszy jedyną rzeczą jaka wkurzała w tym samochodzie to...zespół elektryczny...Ja wiem, że Ekologia ponad wszystko, ale w mojej opinii montowanie elektryki do CR-Zta, to Zło przez wielkie "Z"...Fotele super, prowadzenie na ustawieniach SPORT miodzio tylko ta elektryka...Wsadzić tam 2.2 i-CTDi z Accorda, albo jakąś uturbioną benzynę i będę pierwszy, który ustawi się w kolejce po taki samochód...
    may, 2010-11-15 23:04:31
STRONA 1 z 2
REKLAMA