REKLAMA

Profil mgrzegorz12

zgłoś
    Dream car(s).
    chyba nie
    mgrzegorz12, 2010-12-23 10:02:43
    zgłoś
    Gifts
    Ja dostalem nowa ksiazke J.Clarksona "Doprowadzony do szalu",ksiazke R.Hammonda "Na krawedzi", ksiazke D.Browna "Klucz Salomona" i co pewnie zezlosci niektorych tu obecnych roczna prenumerate GT tylko prosze nie bijcie zbyt mocno nie dostalem tarczy na swieta
    mgrzegorz12, 2010-12-25 21:40:59
    zgłoś
    Infiniti M35h – gotowe na Europę
    w Anglii juz jeden taki jezdzi,bialy na normalnych blachach wyglada zaje****scie
    mgrzegorz12, 2011-01-26 13:36:31
    zgłoś
    Test Drive Unlimited 2 od dziś w sklepach (wideo)
    ja juz mam i ogolnie to daje rade fajnie ze jest lancia delta integrale, ktora obecnie sie poruszam
    mgrzegorz12, 2011-02-12 21:35:18
    zgłoś
    Test Drive Unlimited 2 od dziś w sklepach (wideo)
    \'POSTER\' napisał(-a):Zaczyna się od Californi, a potem przesiada się do Delty/Mustanga/Lotusaale tylko delta da sie normalnie jezdzic lotus ma uklad kierowniczy z budyniu a mustang nie ma trakcji
    mgrzegorz12, 2011-02-13 17:15:29
    zgłoś
    Wybierz najciekawszą premierę Genewy
    najlepszy lexus lfa nurburgringnajgorszy mini rocketman
    mgrzegorz12, 2011-03-05 11:51:54
    zgłoś
    Volkswagen
    Wie ktos co to za auto w 2 zdj od kamila jdm? chodzi o to w tle
    mgrzegorz12, 2011-03-07 10:18:25
    zgłoś
    Ford Focus ST - coraz bliżej?
    Chociaz tyl to padaka to zaczyna mnie sie podobac
    mgrzegorz12, 2011-03-21 11:00:34
    zgłoś
    Ciekawe klasyki
    Geniusz..
    mgrzegorz12, 2011-03-25 20:20:55
    zgłoś
    Forum Awards 2011
    Najlepszy na całym forum (liczy się wiedza, ilość postów, charakter- SkylineNajlepsza trójka w dziale Design-Poster, Mack, Esper,PosterNajlepsza trojka w dziale Off Topic- Esper, Mack, PosterNajlepsze auto w dziale Wasze Samochody- Honda Crx Del Sol nalezaca do MatuuNajbardziej dow****ny, z poczuciem humoru-Maly 007Piszacy od rzeczy- MackNajbardziej wnerwiający ludzi-84 StyleFuryNowy, nie znaczy gorszy (użytkownik, który zarejestroiwał się w ciągu ostatniego roku i prezentuje wysoki poziom)-AirmaticNajbardziej kontrowersyjny-SamurajNajbardziej wszechstronny (czyli udzielający się w wielu działach)-SamurajNajlepszy obrońca (forumowicz, który zawsze potrafi obronić swoje zdanie, poprzeć je najbardziej rzeczowymi argumentami, zawsze stawia na swoim)-KoldziakNajlepszy moderator-EsperNajlepszy temat w dziale Design-NissanNajlepszy temat w dziale Off Topic-Spotkane PrzypadkiemMentor (rzadziej się angażuje, ale z którego zdaniem zawsze się bardzo liczymy)-MackKiedyś był (ktoś kogo już nie ma z nami na forum, ale zapadł ci w pamięć)-SkylineNajlepszy podpis-maly007Najlepszy tekst (tekst, który zapadł ci w pamięć, polecam temat "Łapu capu" jak ktoś ma problem z wyborem)-Wizjoner i Kasik pokac cyce xDNajlepszy avatar-esperNajwiększy postęp (np.ktoś pisał od rzeczy i wszystkich wkurzał, ale się zmienił)-SamurajRozrusznik (ktoś kto napędza forum, dużo pisze, zakłada tematy)-Samuraj
    mgrzegorz12, 2011-12-07 09:16:12
STRONA 2 z 3
REKLAMA