[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil miklaj

 • avatar
  zgłoś
  [RAJD] Szombierki Rally Cup

  Witajcie!
   
  Zapraszamy do udziału w cyklu zawodów organizowanych przez KBR Rally, na terenie klubu sportowego w Bytomiu Szombierkach mieszczącego się na ul. Frycza-Modrzewskiego 3. Będzie ciekawa trasa , nie wygórowane ceny, profesjonalne zabezpieczenie, zaplecze socjalne i wreszcie nagrody dla zawodników, rzeczowe jak i pieniężne (losujemy klasę), foto i wideo. Dla kibiców piwko, kiełbaska oraz muzyka serwowana przez Dj a Zaana. Life is a race. Everything between is waiting!
   
   
  1 Zawody z cyklu odbędą się
  12 maja 2013 r. – miasto Bytom
  Zawody zostaną przeprowadzone w godzinach od 8:00 do 18:00 Przeprowadzone zostaną na jednym odcinku specjalnym zlokalizowanym w Bytomiu na terenie ośrodka sportowego GKS „Szombierki Bytom” ,przy ul. Frycza-Modrzewskiego 3, Biuro zawodów mieścić się będzie w biurowcu GKS „Szombierki Bytom”. Planowana liczba załóg w zawodach – do 70 załóg
   
   
  Program zawodów:
  godz. 8:00 – otwarcie biura zawodów – biurowiec GKS „Szombierki Bytom”
  godz.8:30 – przyjęcie zgłoszeń zawodników , zamknięcie listy zgłoszeń
  godz. 8:00 – 9:30 – Badanie techniczne pojazdów biorących udział w zawodach , opublikowanie listy startowej , odprawa uczestników
  godz. 10:00 – przejazd zapoznawczy za samochodem organizatora
  godz.10:30 – start pierwszej załogi do 1 OS ,10:32 – start drugiej załogi do 1 OS , 10:34 – start trzeciej załogi do 1 OS , następne załogi startują co dwie minuty ... i w takim porządku kolejne dwa OS
  godz.17:30 - ogłoszenie klasyfikacji końcowej zawodów i wręczenie nagród przed biurowcem GKS „Szombierki Bytom”.
   
   
  Facebook FanPage:
   
  Facebook wydarzenie:
  https://www.facebook.com/events/567170196640095/?fref=ts
   
   
  Strona www:
  https://www.rallycup.bytom.pl 
   
   
  _______________________________________________________________
  News. 22.04.2013r.
   
   
  Szombierki Rally Cup - Zapisy już ruszyły!
   
   
  Z dzisiejszym ruszają zapisy na Szombierki Rally Cup. Formularz zgłoszeniowy, program oraz regulamin zawodów znajdziecie w zakładce „zapisy” na stronie http://www.rallycup.bytom.pl 
   
  Jakie są warunki udziału w Szombierki Rally Cup ?
   
  Chęć do dobrej zabawy i sprawdzenia swoich umiejętności. Zapoznanie się z regulaminem, wypełnienie formularza i opłacenie startu. Oczywiście prawo jazdy kategorii B i sprawny technicznie samochód z ważnym przeglądem oraz opłaconą składką OC i NNW. Pilot musi mieć ukończone 17 lat i obaj zawodnicy muszą posiadać kaski do motosportu. Dokumenty i auto przed startem sprawdzi sędzia techniczny, a później czeka już wszystkich tylko dobra zabawa.
   
   
  Mamy zaszczyt, także poinformować, że Szombierki Rally Cup odbędzie się pod patronatem Prezydenta miasta Bytom Damiana Bartyli. Ten patronat nie tylko doda prestiżu imprezie, ale pozwoli również oficjalnie używać herbu miasta na numerach startowych.
   
  Dodatkowo pragniemy poinformować, że naszym partnerem został Oriwol Autosport z Bytomia, dzięki czemu jako zerówki pojadą drifterzy. Pokażą, że samochodem można jeździć bokiem do przodu …
   
  Natomiast dodatkowe nagrody dla zawodników, które będą rozlosowywane wśród wszystkich zawodników ufundował tor kartingowy Emotion Karting z Bytomia.
   
   
  _______________________________________________________________
   [email protected]  - Jeśli chciałbyś się zareklamować podczas naszej imprezy, nawiązać współpracę lub masz jakieś pytania to ten mail jest stworzony właśnie dla Ciebie.
  miklaj, 2013-04-26 23:37:26
 • avatar
  zgłoś
  [RAJD] Szombierki Rally Cup
  Sorry, jeśli nie ten dział nie umiałem znaleźć żadnego działu Imprezy albo Spotkania, proszę o przeniesienie w takim razie.

  miklaj, 2013-04-29 22:36:13
 • avatar
  zgłoś
  [RAJD] Szombierki Rally Cup
   
  Do rozpoczęcia zawodów zostało dosłownie klika dni, a lista już zamknięta. Otwieramy listę rezerwową w razie czego gdyby, któraś załoga wypadła. Otrzymaliśmy wiele zgłoszeń i zapytań odnośnie klasy RWD i właśnie taką postanowiliśmy stworzyć dla miłośników tylnego napędu i pokonywania zakrętów ku uciesze kibiców umiarkowanym poślizgiem. Klasa 5 więc zostaje ochrzczona RWD Classic. 
   
  Miło nam również poinformować, że aby zakorzenić ten sport w Bytomiu postanowiliśmy przewieść na prawym fotelu prezydenta miasta, więc przed rozdaniem pucharów czeka Pana Damiana sporo wrażeń. 
   
  Do zobaczenia w niedzielę !
  miklaj, 2013-05-08 22:41:30
REKLAMA