[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Profil minecraft-hardcore

zgłoś
    [VTConcept] M3 Power (Dap)
    jestem pełen podziwu dla Piechura, to co zorbił z tą M3 to szczyt perfekcji pozdrawiam
    minecraft-hardcore, 2005-10-02 16:29:27
    zgłoś
    Civic V gen.
    Cifka V generacji jest zajebista!! Super wygląda, pięknie brzmi, dobrze jeździ i jest wiele porządnych tuningów tego auta. Mi sie podoba np. ten Coupe złoto czarny !! WYPASsSsSs Pozdrawiam v-tunerów:D
    minecraft-hardcore, 2005-10-03 14:13:18
    zgłoś
    Prosta turbina w maluchu
    Ja miałem maluszka dwa lata temu:p to był mój pierwszy samochód.Z moich doswiadczen (bo bawiłem sie w \"ulepszanie\") wynika jednak ze najwiekszy efekt daje splanowanie głowicy, wstawienie głownej wiekszej dyszy paliwa (od fiata 125p) i zrobienie lepszego dolotu powietrza do gaźnika (filtr też wyjełem bo zbytnio osłabiał autko) Mierzyłem mu osiągi i z dumą powiem ze nie wiem ile nim jechałem bo licznik miał tylko do 140km/h i ta predkość osiągał, ale przyspieszał 0-100km/h w 23sekundy!! p.s. ja miałem skrzynie od bisa a ona ma nieco krótsze pzrełożenia na 2 i 3 biegu ale za to dłuższe na 4 PozdrawiamJesli Ci sie zdarzy zdublowac ten sam post to staraj sie go od razu usuwacedit by Reloo[/color]
    minecraft-hardcore, 2005-10-03 16:31:08
    zgłoś
    Golf III VR6
    Siema.Z moich doświadczen (bo znam ten silnik właśnie z Golfa III) da sie go jeszcze sporo ulepszyć i wyciągnać sporo mocy.w Golfach 2.8 VR6 maja seryjnie 174KM więc mozna odrazu zauwazyc ze nie są zbytnio wysilone, a co z atym idzie maja spory zapas mocy do wykorzystania!! najlepiej pobawic sie w elektronike a jeszcze lepiej profesjonalny zestaw turbo np Gareta:) Powodzenia
    minecraft-hardcore, 2005-10-03 16:35:48
    zgłoś
    [LukasBoSs VT] Praca z I etapu MP i pug zapraszam...
    hehe Łukasz Astrotigruś jest kozak, dawno CI to mówiłem!! A jeśli chodzi o reszte Twoich prac to mi sie podobają i mój poziom a Twój to niebo a ziemia A i wielkie dzieki bo to Ty mnie nakręciłeś do spróbowania w VT:) Czas pokaże czy zrobie jakieś wieksze postępy! Pozdro ziom
    minecraft-hardcore, 2005-10-04 01:45:27
    zgłoś
    :::ROMES:::IMPORT CLIO>>>>
    Ja tam jestem pod wrażeniem każdej pracy. Masz talenta chłopaku:) Pozdrawiam
    minecraft-hardcore, 2005-10-04 15:24:14
    zgłoś
    Galerie zdjęć
    Woody dzięki;) wybór bigggggg Pozdro
    minecraft-hardcore, 2005-10-06 22:47:14
    zgłoś
    II Mistrzostwa Polski w Wirtualnym Tuningu
    UUUU widze ze to bedzie bardzo mocny konkurs.Napewno bedzie wiele mistrzowskich prac:D Moze tez wezme udział ale w ramach relaksu i nauki a nie konkurencji:p bo i tak mój poziom jest \"za siedmioma górami za siedmioma lasami\" do tyłu Pozdrawiam i życze powodzenia wszystkim startującym
    minecraft-hardcore, 2005-10-10 22:42:55
    zgłoś
    Która pupcia ładniejsza??
    Ładnie zrobiłes te Corrado:D ramek w drzwiach nie ma to jest plus, zderzak ładnie pociągniety do dołu i jest kozak:) Wogole wg mnie to German style jest najlepszy!! Wole Niemeickie przerobki niż francuskie czy japońskie...Pozdrawiam wszystkich V-tunerów!!
    minecraft-hardcore, 2005-10-12 18:23:14
    zgłoś
    Dreed-VT
    Dreed ja ostatnio tez myślałem nad zrobieniem transita:) Fotka która pokazałes jako bazowa sie nadaje wiec spróboje sie z tym fordem:D Jak zrobie to efekt pokaże natychmiastowo:) Pozdro V-Tunerzyps.twoj transit tez niezły tylko brakuje alu...alu to podstawa tuningu:) Powodzenia
    minecraft-hardcore, 2005-10-12 18:27:53
STRONA 1 z 264
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij