[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil miszalj

 • avatar
  zgłoś
  Panowie jaki zegarek doradzicie?
  Witaj, w zależności od użytkowania. Jeśli nosisz taki zegarek codziennie to nawet po pół roku do roku. Zależy czy ręka bardzo Ci się poci czy nie. Jak okazjonalnie to nawet kilka lat wytrzyma. W mojej ocenie lepiej jak wybierzesz zegarek na bransolecie. Pasek zawsze sobie możesz dokupić dużo taniej niż oryginalną bransoletę.

  miszalj, 2016-10-15 20:35:10
 • avatar
  zgłoś
  Samochód dostawczy dla firmy - jaki wybrać?
  Moim zdaniem Vivaro. Pojemny i nie za drogi w utrzymaniu

  miszalj, 2016-10-15 20:38:17
 • avatar
  zgłoś
  Dobry alkomat, jaki polecicie?
  Witam, poszukuję jakieś dobrego i sprawdzonego alkomatu. Chciałem zrobić ojcu prezent pod choinkę, żeby miał coś praktycznego na co zawsze było mu szkoda kasy wydawać. Cena najlepiej do 500 zł, chyba że warto będzie kupić coś trochę droższego. Na co najbardziej zwrócić uwagę? Zależy mi przede wszystkim na dokładności i trwałości, tak żeby się nie rozleciał po kilku miesiącach.

  miszalj, 2016-10-15 20:40:57
 • avatar
  zgłoś
  Dobry alkomat, jaki polecicie?
  OK, dzięki za odpowiedzi, stronki sobie już obejrzałem. A czym przejawia się taka dokładność? Chodzi o zastosowany sensor/czujnik czy jak to się tam nazywa? Czy są jakieś różnice czy po prostu każdy elektrochemiczny będzie dobry? A mam jeszcze pytanie o kalibrację. Jak to się odbywa, czy dużo taka usługa kosztuje? Bo rozumiem że jeśli taki alkomat ma posłużyć kilka lat to jest ona nieodzownym elementem. Z góry dziękuje za odpowiedzi.

  miszalj, 2016-10-29 21:06:47
 • avatar
  zgłoś
  Dobry alkomat, jaki polecicie?
  Bardzo dziękuję za zainteresowanie. Czyli przy czujniku elektrochemicznym jest jakiś margines błędu powiedzmy ok 5%. Ale to powinno wystarczyć. Grunt żeby pomiary były dokładne i pokrywały się tak jak piszesz w krótkich odstępach czasu. W tym momencie na tapecie są 2 modele; Alkohit x50 i Da8000, teraz spotkam się z rodzinką i coś wybierzemy. Nie ukrywam, że tu duże znaczenie może mieć właśnie kalibracja o której piszesz. Z tego co wyczytałem przy alkohicie jest to 3 lata, przy datechu rok. Do tego rok dłuższa gwarancja. Dam znać co wybraliśmy za kilka dni. Pozdrawiam

  miszalj, 2016-10-31 16:59:56
 • avatar
  zgłoś
  Opony na zimę
  Ja mam chyba takie u siebie, ale musiałbym sprawdzić bo zakładałem w zeszłym roku. Na pewno Yokohama, ale tego numeru nie pamiętam. Wiem, że super się sprawują na mokrej i lekko oblodzonej jezdni. Często po takiej rano jeżdżę i te ostatnie opony zdecydowanie najlepiej się trzymały takiej nawierzchni. Niedługo będę zmieniał więc też od razu sprawdzę stan zużycia po sezonie, ale z tego co pamiętam to wyglądały całkiem nieźle.

  miszalj, 2016-10-31 17:57:13
 • avatar
  zgłoś
  Zimowe opony
  Witaj, ja w zeszłym roku zakładałem Yokohamy V905. Właśnie po 1.11 zmieniłem w końcu na zimówki. Nawet nie widać za bardzo śladów zużycia. Mi się jeździło całkiem nieźle w zimie, zwłaszcza po lekko oblodzonej jezdni rankiem. Na mokrym i śniegu też całkiem nieźle dawały radę. Auto mi się dobrze trzymało drogi i nie "pływało" na zakrętach. Sezon przejeździłem bezpiecznie i bez przygód, więc u mnie zdały egzamin.

  miszalj, 2016-11-06 21:28:55
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij