[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil neonowka

zgłoś
    Michael Schumacher w Szpitalu
    Dopóki się nie wybudzi, nie ma sensu gdybać. Mimo wszystko jestem dobrej myśli, w końcu to nie jest zwykły człowiek, to Michael :)

neonowka, 2014-01-30 19:50:42
    zgłoś
    Kia Picanto "Kia Lotos Race": Chodzi o wrażenie
    Muszę przyznać, że mała Kia w sportowej wersji robi wrażenie... wizualne. Ale przy takiej cenie jest w czym wybierać na rynku wtórnym.

neonowka, 2014-01-30 20:11:02
    zgłoś
    Hyundai i10: Obywatel Europy
    Ale cena za tozabójcza, ponad 37 tys gdzie konkurencja w postaci UP czy Citigo to wydatek rzędu 31 tys i niczym szczególnym sie od nich nie różni

Dodatkowe kilka klocków za dizajnerstwo. A czy warto to już zweryfikują klienci :)
    neonowka, 2014-01-30 20:17:53
    zgłoś
    Alfa Romeo 159 (2005-11): Lepsza niż myślisz
    Te opowieści dziwnej treści o Alfie są wynikiem jakiegoś totalnego stereotypu w myśleniu o samochodach. Znam posiadaczy aut na literę A, B i M, czyli złotego trio zza Odry, którzy cierpią większe męki, a mają nowsze modele.

Dlatego nie zawsze warto wierzyć w stereotypy. Słyszałem o bardzo kosztownych awariach w stosunkowo młodych modelach aut marek o których piszesz. Dodam, że były to często egzemplarze z salonu, a nie czwartej ręki. A co do Alfy jest piękna... niestety zbyt silnie zakorzenione w mojej głowie "...ale się psuje..."
    neonowka, 2014-01-30 20:28:44
    zgłoś
    Filmy, gry, zabawki, telefony, sprzęt itp.
    Polecam serial Gra o Tron, szczególnie, że właśnie zaczęli emitować w telewizji czwarty sezon. Kto zobaczy na pewno nie pożałuje :).

neonowka, 2014-04-07 14:49:17
    zgłoś
    Genialne reklamy
    Osobiście uwielbiam reklamę z tabletem papieru toaletowego Regina. Pomysł był strzałem w dziesiątkę podwzględem humoru i trafności.

neonowka, 2014-04-07 14:52:10
    zgłoś
    Co dalej z tym Kubicą?
    Osobiście uważam, że Kubica lepiej prezentował się w formule 1, niż rajdach. Podobnym przypadkiem był Adam Małysz, który również wybrał samochody, lecz w jego przypadku to zrozumiałe, ponieważ i tak już chciał zakończyć karierę jako skoczek narciarski.

neonowka, 2014-04-14 09:19:55
    zgłoś
    Ciekawe felgi
    A ja zainwestowałbym w felgi z dolarami i jeździłbym nocą po mieście z moją super bajerancką furą dla bogaczy :D.

neonowka, 2014-04-14 09:23:50
    zgłoś
    uroda czy też może piękna dusza?
    A myślałem, że pytanie odnosi się do samochodu. Gdybym miał wybierać pomiędzy jego wyglądem,a funkcjonalnością, wybrałbym opcję drugą. Stare auta również mają swój urok, a ostatnio nawet wracają do mody.

neonowka, 2014-04-14 09:31:09
    zgłoś
    Muzyka
    Głównie slucham spokojnej muzyki zespołów takich jak Kings of Leon, Foster the People lub Two Door Cinema Club.

neonowka, 2014-04-14 10:00:27
STRONA 1 z 3
REKLAMA