[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil onmath18

zgłoś
    Temat zamknięty
    Witam wszystkich. To mój pierwszy post na tym forum. Założyłem ten temat, ponieważ sprowokował mnie do tego ostatni numer MT na marzec 2008r. Mą degustację wzbudził fakt iż MT przybrał nową szatę graficzną... Kupiłem gazetę, zachodzę do domu, otwieram i... poczułem się jak bym otworzył \"GT\" czy inny \"Auto Tuning Świat\". Tematy są poukładane chaotycznie, nie wiadomo co jest co... nie tak jak we wcześniejszych wydaniach MT. Beznadzieja!! Nie wiem jak innym ale mnie się to w ogóle nie podoba i należałoby coś z tym zrobić!! Niech się inni wypowiedzą :roll:
    onmath18, 2008-02-27 15:51:50
    zgłoś
    Temat zamknięty
    No dobra, grafika mogła by zostać ale gdyby tematy były ułożone tak jak kiedyś to już by było znośnie.
    onmath18, 2008-02-27 16:23:02
    zgłoś
    Marcowy numer MAXI tuningu 032008
    Moja ocena:- mało widoczne tytuły tematów - nowy numer jest jakoś mało przejrzysty- chaotycznie porozrzucane tematy- brak oznaczeń marki i kraju pochodzenia autaa plusy nowej oprawy jakoś mi jak na razie nie przychodzą do głowy, ale może coś później wymyślę...
    onmath18, 2008-02-28 20:14:54
    zgłoś
    Kwietniowy numer MAXI tuningu 042007
    No Panowie Redaktorowie, widzę, że się na ten miesiąc postaraliście. Wszystko cud, miód i orzeszki tylko ta reklama BFGoodrich na 17 stron :shock: Ale tak to OK poza jednym małym szczególikiem... Czy na przyszły miesiąc moglibyście zamieścić kraj pochodzenia projektu? Niby mała pierdoła ale cieszy oko
    onmath18, 2008-03-23 23:43:52
    zgłoś
    Kwietniowy numer MAXI tuningu 042007
    Co prawda ten numer jest ciut lepszy od marcowego ale i tak stara szata graficzna była najlepsza. Bardzo się cieszę, że redakcja ceni nasze uwagi i sugestie, ale czemu ich nie stosuje? Mały lifting jak np. zmiana czcionki czy coś w tym stylu by w zupełności wystarczało do starszej grafiki.3Takie moje zdanie :roll:
    onmath18, 2008-04-05 23:20:35
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij