REKLAMA

Profil opiniolada

zgłoś
    Hyundai ix35 2.0 CRDi 4wd
    WitamChciałem się trochę "czepić" wyników elastyczności tego modelu. Wyniki które podajecie ; 60-100 IV/V bieg 6,1/8,2s i 80-120 V/VI bieg 9,1/11,2s.Te wyniki są lepsze od np Hyundaia i30 2.0 CRDi z tym samym silnikiem ( który jest o 100kg lżejszy) czy też Hondy Civic 2.2 CTDI. Miałem możliwość jazdy wszystkimi tymi modelami i chcę powiedzieć, że ix35 z tej całej trójki było zdecydowanie najtrudniej zmusić do dynamicznego wyprzedzania- piszę o moich subiektywnych odczuciach. Zastanawiam się czy aby na pewno w ix 35 2.0 CRDi było 140km i 320Nm ?? Może to była wersja 184 km i 383Nm lub coś tam pośredniego po lekkim tuningu pozdrawiamKrzysiek
    opiniolada, 2010-04-27 08:45:24
    zgłoś
    Subaru Impreza Concept – kierunek rozwoju?
    Wygląda nie-Subarowo (ale raczej nieźle) . Subaro kupuje się dla jego prowadzenia a nie wyglądu. Miałem okazję jazdy Outbackiem; później przestaje się zwracać uwagę na jego "urodę" i plastykowy środek
    opiniolada, 2010-11-19 19:56:03
    zgłoś
    Mitsubishi ASX – jego teren to miasto
    Miałem sposobność pokierować ASX-em 1.8 150KM 2wd i mogę dodać swoje 3grosze; gwizd sprężarki słychać prawie zawsze - w teście nie znalzłem pomiarów natężenia hałasu ( czy jest to męczące na dłuższą drogę - nie wiem ) i wspomaganie kierownicy dział jakoś tak bez wyczucia. Na plus silnik bardzo elastyczny i dobrze się zbiera. Co do wykonania dyskutowanej tu deski rozdzielczej to no cóż widać obniżanie kosztów ale dopiero trwałość wyjdzie po tych 100 tys km.
    opiniolada, 2010-12-11 19:10:45
    zgłoś
    Alfa Romeo Giulietta, Opel Astra, VW Golf – najwyższy poziom
    Wg. mnie dobór samochodów do testu wg tylko pojemności silnika - (bez uwzględniania KW i Nm) stawia na przegranej pozycji Astrę. Nie każdy kupuje auto tylko dla wyglądu ale też dla przyjemności z jazdy. W tym teście dobrałbym Astrę 1.6 180KM/230Nm.
    opiniolada, 2011-01-31 08:23:30
    zgłoś
    Mazda CX-7 – mistrzyni ekologii
    Moje subiektywne wrażenie z tej Mazdy pokrywa się z cyt. z testu ; " Niby wszystko jest współczesne, jednak 100 km/h w ponad 11 sekund to wynik przeciętny." Elastyczność silnika też taka sobie . Za taką cenę oczekuje się trochę więcej ..
    opiniolada, 2011-02-01 14:00:29
    zgłoś
    Chevrolet Cruze hatchback – za miesiąc produkcyjna wersja
    Z tyłu to tylko trochę inne światła a tak to Giulietta ! Całkiem dobrze się prezentuje ceny też powinny być trochę niższe od sedana. Kiedy w sprzedaży?
    opiniolada, 2011-02-02 16:30:37
    zgłoś
    \'Samuraj\' napisał(-a):Wygląda na pewno lepiej niż Golf. Myślę, że powinien być hitem, o ile Chevy rozsądnie skonfiguruje cenę swojego modelu.Jeśli w Polsce będzie jakaś wersja 1.4 90KM to może i będzie hitem sprzedaży - Kijanki i tak nie pobije
    opiniolada, 2011-02-02 20:50:41
    zgłoś
    Zima w Mitsubishi – limitowana seria ASX ARCTIC
    Myślę, ze to początek delikatnej wojny cenowej w tej klasie .
    opiniolada, 2011-02-03 10:48:05
    zgłoś
    GM pewnie z ceną nie zejdzie do ceny Cee'da - Cruza pozycjonuje wyraźnie wyżej od niej (przynajmniej marketingowo )
    opiniolada, 2011-02-03 10:52:46
    zgłoś
    Zima w Mitsubishi – limitowana seria ASX ARCTIC
    Może zwrot "wojna cenowa" jest trochę za mocny ale np. nowa Kija Sportage, od ASX jest tańsza lepiej wyposażona i nawet lepiej wykończona , ma więcej miejsca w środku , daje dłuższą gwarancję.Dla mnie ASX jest z trochę niższej ligi szczególnie jak się nimi przejedziesz. Nawet Qashqai jest trochę tańszy a szczególnie, że dla ASX czas bycia nowością minął i pora unormalnić cennik.
    opiniolada, 2011-02-03 11:42:24
STRONA 1 z 21
REKLAMA