[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Profil patrick87

zgłoś
    padaczka 206
    powiem tylko tyle ze jestem modelarzem i jak widzie te podwozie i tą blaszkę ukladu zcalonego to mi sie podnosi. mówiles ze to skala 1:10 to wes se porządne podwozie z silnikiem klasy 540 to ci wystarczy ze popierniczal 50km/h jezeli chodzi o nadwozie to nie mam zastrzezen tylko jedno ze nie podoba mi sie \"wygrubianie\" zderzaków tak samo w serii jest w clio V6
    patrick87, 2008-02-29 21:54:13
    zgłoś
    To co tygryski lubią najbardziej
    jak bylem mniejszy to tata mi chcial kupic motorek elektryczny ponoc mial 4 biegi stopniowo pod prawa noga (taka anomalia) ale niestety byl jeden egzemplarza on mial uklad kierowniczy zwalony ze mozna bylo kierownica krecic a kolo w miejscu :/
    patrick87, 2008-02-29 21:59:11
    zgłoś
    Polonez 1.4 16V
    podstawowa rzecz jest i to moze nie podniesie mocy ale trwalosc szczególnie jesli chcesz go tuningowa. słyszałem ze te poldki z silnikiem od Rovera ma wał od poldka 1.5 i 1.6 :shock: i to ejst porazka bo nawet seryjny podlek 1.4 przy ostrej jezdzie moze sie skonczyc kosztownie, wiec już wiesz co masz wymienic piorytetem, a jezeli chodzi o tuning poldka to spróbuj cos z komputerem ponoc one mają mozesz go wymienic np. z jakiejs vectry albo cos chipa wsadzic i masz lekko 130km+
    patrick87, 2008-03-25 12:50:03
    zgłoś
    Polo G40 tuning (150KM)
    witam. otworzylem ten temat bo niestety nie ma takiego na forum (to co ja chce nie ma ;/) a chodzi mi o to że mam polo III g40 91\' wsadzony chip mniejsze kółko od kompresora (jak ktos nie wie to kompresor w serii) no i chodzi mi o to ze zastanawiam sie nad daniem kompresora G60 albo innego lepszego chce tak osiągnąc 1.6 bara marzenie to 1.9. teraz mam kolo 1.3 nie wiem dokladnie bo nie mierzylem dopiero chce se kupic a wiec pomózcie jaki kompresorm jest dobry zawsze moge przerobic mocowania no ale mi chodzi o kompatybilnośc.
    patrick87, 2008-03-25 13:05:57
    zgłoś
    Polonez 1.4 16V
    kłanaim sie i odrazu odpowiadam o co mi chodzi z tym wałem i to nie korbowy tylko do przeniesienia napędu na tylne koła on jest za słaby konstrukcje i sie po prostu moze ukrecic. gadałem z gosciem który takiego poldka ma i własnie mówił ze on już zaliczyl jeden wał ale nie pwoeidzial mi ile zabulił za niego. w karzdym bądz razie musiz cos z tym fantem zrobic. a jezeli chodzi o ten komp pokładowy i chiptuning to są moje spekulacje no ale teoretycznie powienno (razem) da przynajmniej 15KM
    patrick87, 2008-03-26 22:31:27
    zgłoś
    Polo G40 tuning (150KM)
    nie niemontowałem tylko te kółeczko zmieniłem z 70mm na 61 a chce dac 45 wiem ze to przesada ale ja jezdze ekonomicznie i rzadko przekraczam 3k obrotów no ale jak depnąc to depnąc a nie kurde ostanio jak mierzylem to mi wyszlo gdzies 5.3s do setki wiem ze to moze nie jest rekord ale jak na spalanie na trasie 8l (przy 140km/h) to i tak dobrzeps. dzieki za te firmy poszukam w internecie co oferują, a jezeli chodzi o te kompresory z mercedesa to już słyszałem o nich , i jeszcze jedno skoro mówisz ze nie wiekszej różnicy miedzy turbiną a kompresorem no to fajnie
    patrick87, 2008-03-26 22:39:26
    zgłoś
    Polonez 1.4 16V
    taki przyklad mi chodzilo o to zeby pasowalo no bo masz podobny wiek ja sie tam dobrze na tym nie znam wiec doradzcie
    patrick87, 2008-03-26 22:40:56
    zgłoś
    Polo G40 tuning (150KM)
    rak na serio to mój kumpel go ma pisalem ze to mój dla zmiejszenia komplikacji a jezeli nie wierzysz ze taki szybki to ci pokaze filmik:tutaj masz 181KM przy 850kg masy wiec to mówi samo za siebie a wracając do tej turbiny to kumpel chce wiekszy kompresor zeby dawał wieksze cisnienie
    patrick87, 2008-03-27 19:18:53
    zgłoś
    Polonez 1.4 16V
    ale jedno wam powiem czy oplaca sie wogóle tuningowa poldka?? to jest od początku do końca zła konstrukcja wiec niech jest jaki jest tam potrzeba dobrego 1.9TDI a nnie jakies male bezyniaki
    patrick87, 2008-03-28 09:14:10
    zgłoś
    Polo G40 tuning (150KM)
    muj kumpel jest żędowic (mi chodzi właściciel polówki) województwo opolskie niemozliwe zebys mial ponize 5 sekund tak kiepskim dizlakiem (bez urazy) muj kumpel testowal na asfalcie i dwie osoby byly wiec jakby jedna osoba to bedzie mniej zamieszcze filmik bo taki nakrecil ale nie wiem za bardzo jak chyba na youtube.pl wrzuce
    patrick87, 2008-03-28 19:21:35
STRONA 1 z 2
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij