[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Profil powersonic

zgłoś
    Zlece VT :)
    Witam. jestem szczesliwym posiadaczem Omegi MV6... probuje sam bawic sie w photoshopie, ale ciezko mi to wychodzi.... może jest ktoś chetny kto zrobilby mi 2-3 przerobione fotki? Moge wynagrodzic czas oczywiscie $ czekam na info. Pozdrawiam 8)
    powersonic, 2007-10-30 00:47:10
    zgłoś
    Witam. jestem szczesliwym posiadaczem Omegi MV6... probuje sam bawic sie w photoshopie, ale ciezko mi to wychodzi.... może jest ktoś chetny kto zrobilby mi 2-3 przerobione fotki? Moge wynagrodzic czas oczywiscie $ czekam na info. Pozdrawiam 8)
    powersonic, 2007-10-30 00:47:10
    zgłoś
    sorki- jestem tu nowy w takim razie prosze moderatora o przeniesienie tematu
    powersonic, 2007-10-30 09:51:54
    zgłoś
    Dzieki za przeniesienie....Fotek swojej nie mam... ale jest to Opel Omega B MV6 - kombi...na allegro znalazlem fotki... omeg w takim kolorze jakim wlasnie mam ...[color=\"blue\"]Tu jest kombi z takimi światlami jakie mam[/color][color=\"blue\"]A tutaj zdjecie bardziej przypominaje kolor mojego autka, felgi itp tylko lampy z tamtej[/color]Chciałbym ja obnizyc, zapalic jakies ladne biksenonki ; felgi ciekawe, kolor bym chcial zeby zostal... ;jakies ciekawe zderzaki, griil itp P.SDzieki za zainteresowanie , jakby komus udało sie w fajny sposob wstawic gdzies napis w stylu elmo&siwek byłoby gicio I jeszcze jedno tablica rejestracyjna ( chciałbym aby zostala) nr. DW 1906V :oops:
    powersonic, 2007-10-31 00:42:25
    zgłoś
    Czekam na kazda jedna propozycje... nie ma okreslonego czasu ( mi sie nie spieszy). Jesli chodzi o tych zgryźliwych ... hmmm no cóż, skoro sam nie umiem- to chociaz wynagrodze czas komus kto to zrobi... a ze kilka osob chce zrobic to za darmo... dla mnie bomba. Takich ludzi sie ceni... ( kiedys jak prowadzilem serwer publiczny do CSS ludzi o \"dobrym sercu\" było znacznie mniej, za to zawsze najwiecej było marudow i gosci z kompleksami... Pozdrawiam i jeszcze raz dzieki
    powersonic, 2007-11-01 00:21:35
    zgłoś
    Hmmm to jak podejmie sie ktos tego oficjalnie? :roll:
    powersonic, 2007-11-03 23:09:02
    zgłoś
    hehe a synek ile ma?zapracowany człowiek z Ciebie dzieki i pozdrowionka
    powersonic, 2007-11-04 13:12:20
    zgłoś
    Szukam zlecen:)
    - to stronka która napewno sporo wyjaśni jakich zleceń szukam Zajmuje się renowacją, cyklinowaniem, lakierowaniem i układaniem podłóg. Cyklinowanie odbywa sie na niemieckich maszynach firmy Lagler. Są to jedne z najnowszych i najlepszych maszyn (rowniez na )Układam parkiety, mozaiki,deski i panele... podejmuje się prac z każdym gatunkiem drzewa... wylewamy również wylewki, kładziemy legary, montujemy schody... posidam własne listwy, drzewo, transport.Na naszej stronie można również sporo przeczytać na temat chemii którą pracujemy. Prowadzimy dział fachowego doradztwa w zakresie pielęgnowania i utrzymywania parkietu w dobrej kondycji. Zapraszamy inne firmy do współpracy. Wiecej informacji na stronie
    powersonic, 2009-03-06 00:22:24
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij