REKLAMA

Profil pyrko

zgłoś
    Opinie o zawartości "auto motor i sport" nr 5 2009
    Hmm dopiero zakupiłem nowy numer AMiS no i na pierwszy rzut oka tematy dosyć ciekawe. Szczególnie porównanie crossoverów, jazda miesiąca ( BMW Z4 ), no i test opon, który bardzo chętnie przeczytam Więcej będe mógł napisać po przeczytaniu całego numeru.
    pyrko, 2009-04-25 12:34:54
    zgłoś
    Renault Megane – mocno wygładzony
    To, że "meganka" jest już z wyglądu bardziej zwyczajna uważam za ogromny plus. Poprzednia wersja była zbyt kanciasta i wogóle nie przypadła mi do gustu. Obecna generacja wygląda dużo lepiej ale rzeczywiście nic nadzwyczajnego.
    pyrko, 2009-04-25 12:36:40
    zgłoś
    Mazda MX-5 Roadster Coupe – for fun!
    Mazda MX-5 to mój ulubiony Roadster więc artykuł musiał mi się podobać.
    pyrko, 2009-04-25 14:15:52
    zgłoś
    VW Golf VI – przepis na sukces
    No cóż Golfy pięknym wyglądem nie grzeszą. W niektórych samochodach ( tak jak kolega wyżej wspomniał np. Alfa Romeo ) można się od razu zakochać. Wizualnie są piękne. O Golfie tego powiedzieć nie można. Jest to naprawde solidny samochód. No właśnie co można o nim powiedzieć ? Solidny, niezawodny. Chyba tylko tyle. No cóż ale zwolenników na pewno znajdzie.
    pyrko, 2009-04-25 16:41:16
    zgłoś
    Mazda 6 – Wszystko w Twoich rękach
    Ostatnie Mazdy strasznie "wyładniały'. Wcześniej z stylistyką nie było źle, ale obecnie przynajmniej według mnie jest naprawde bardzo dobrze. Modele 2, 6, CX-7 są poprostu bardzo, bardzo ładne. Niestety nie wiem jak jeżdżą. Jeżeli miałbym wybierać to chyba wybrałbym właśnie testowaną Mazde 6.
    pyrko, 2009-04-25 16:55:51
    zgłoś
    Kubica w czołówce
    No i nie pokazali zbyt wiele. A szkoda.
    pyrko, 2009-04-25 16:58:31
    zgłoś
    Dała popalić Golfowi – nowa Fiesta!
    Hmm szczerze mówiąc to ciesze się z sukcesu Fiesty i zdetronizowaniu Golfa. Jeżeli chodzi o Golfa to nie jestem zwolennikiem tego modelu. Nowa Fiesta jest z to bardzo ładna. Czego o Golfie nie można niestety powiedzieć. Golf jest solidny i niezawodny. Te cechy również są bardzo ważne. Kto wie czy nie najważniejsze. Ale Fiesta ma to "coś" czego niestety nie ma Golf.
    pyrko, 2009-04-25 17:01:25
    zgłoś
    Opel Astra GTC i VW Scirocco – Wojna światów
    Jeżeli miałbym wybierać to zdecydowanie wybrałbym Astre. Scirocco wyglądem naprawde nie zachwyca. W przeciwieństwie do Astry. Pisze to wielkrotnie VW to poprostu solidna firma. Brakuje jej tego "czegoś" co posiadają inne firmy. Ich samochody ( przynajmniej niektóre ) naprawde wyglądają bezpłciowo. A Opel zaczyna robić coraz ładniejsze samochody ( patrz Insignia ). Pod koniec roku ma pojawić się Astra IV generacji. Można o tym przeczytać w nowym numerze AMiS.
    pyrko, 2009-04-25 17:11:07
    zgłoś
    Pisma Motoryzacyjne
    Witam.W tym temacie chciałbym się dowiedzieć jakie pisma motoryzacyjne kupujecie, które polecacie, a które wręcz przeciwnie nie zasługują na zainteresowanie czytelnika. Wraz z tytułem proszę o podanie ceny i tego czy jest to tygodnik, miesięcznik
    pyrko, 2009-04-25 19:08:48
    zgłoś
    Pisma Motoryzacyjne
    "Top Gear" czytam od stycznia. W miare mi się podoba. Czy polski miesięcznik "Top Gear" ma jakiś adres internetowy ?
    pyrko, 2009-04-25 20:05:25
STRONA 1 z 2
REKLAMA