[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Profil rooland91

zgłoś
    Alfy 159 w Policji
    \'esper\' napisał(-a):ktoś tam musi nieźle lobbować u góry. Przejrzałem SWIZ i mimo szczerych chęci ciężko mi pozbyć się wrażenia, że była ukierunkowana mocno na odrzucenie kilku potencjalnych mocnych konkurentów.A które to punkty wykluczają konkurencję?
    rooland91, 2010-04-15 00:50:02
    zgłoś
    Alfy 159 w Policji
    \'esper\' napisał(-a):Chodzi mi o nieistotne merytorycznie, u****liwe szczegóły takie jak manualna skrzynia biegów, która wyklucza np. Mondeo z bardzo sensowną, sekwencyjną skrzynią PowerShift, dopuszczenie wyłącznie stalowych kół na zimę, co w przypadku niektórych mocnych modeli z dużymi tarczami hamulcowymi jest niemożliwe, czy regulacja wysokości górnego kotwiczenia pasów bezpieczeństwa, która czasem jest niemożliwa w sytuacji, gdy auto jest wyposażone w kurtyny powietrzne. W mojej opinii elementy te nie decydują o przydatności auta w służbie, a były powodem uszczuplenia grona startujących.O jakie modele?Bo wydaje mi się, że nie dyskwalifikują Passata 2.0 TSI, A4 2.0 TFSI, 325i, Accorda 2.4 i innych samochodów tej klasy.PowerShift z Mondeo 2.0T został chyba uznany za potencjalnie awaryjny i niepotrzebnie zwiększający koszty eksploatacji.
    rooland91, 2010-04-15 17:31:39
    zgłoś
    Alfy 159 w Policji
    \'AMiS napisał(-a):Z tego co gdzieś słyszałem to Policja podobno wycofuje wszystkie benzyniaki i stawia na diesle , więc bardziej prawdopodobne , że 2.4 JTDM .To byłby świetny wybór, ale chyba nie miał szans rywalizować ceną z 1.8 TBI.\'AMiS napisał(-a):Jeśli rzeczywiście wybór podyktowany był dieslem to podane przykłady jednak się dyskwalifikują .Raczej wybrali benzynowe, bo na drugim miejscu była Insignia (pewnie 2.0 T) a Opel nie ma w ofercie mocnych Diesli.Co do tych konkurentów to nawet gdyby stawiali na olej napędowy to przecież są A4 3.0 TDI czy 325d.
    rooland91, 2010-04-15 20:05:16
    zgłoś
    Alfa Romeo Mito, Citroën DS3, Mini Cooper S – Cool & kult
    Szkoda, że w tym porównaniu zabrakło Mini Clubman i Audi S1, bo wtedy Citroen DS3 zająłby pewnie trzecie miejsce.
    rooland91, 2010-06-21 20:10:53
    zgłoś
    Chrysler 300 – nowe zdjęcia
    Chyba lepiej, że będzie jako Lancia Thema niż by Chrysler miał zbankrutować.
    rooland91, 2011-01-07 19:12:49
    zgłoś
    Jest Genesis. :)

rooland91, 2011-01-07 19:15:34
    zgłoś
    Elektryczny Focus – już za kilka dni
    \'Samuraj\' napisał(-a):To, że w Krakau straż ma Priusa, nie świadczy od razu, że się dobrze w Polsce sprzedaje. Statystyki nie mam, ale jak byłem w większości dużych miast, w tym także w Krakowie, to nie widziałem o dziwo ani jednego. Nawet straży miejskiej, choć swoją drogą ciekawe jak to wygląda. A jeździ po rynku dookoła Sukiennic, bo tam akurat spalinowymi nie wolno.TVP Kraków też ma co najmniej jednego Priusa.
    rooland91, 2011-01-07 19:18:52
    zgłoś
    Alfa Romeo Giulietta, Opel Astra, VW Golf – najwyższy poziom
    Także po przeliczeniu ceny zakupu na liczbę uzyskanych punktów - wychodzi na to, że zakup Golfa jest najbardziej opłacalny, bo za każdy punkt zdobyty w teście trzeba zapłacić mniej niż w wypadku Hyundaia i30, Opla Astry czy Peugeota 308. Na taki argument nie ma mocnych.źródło:
    rooland91, 2011-01-07 20:04:37
    zgłoś
    Przednionapędowe BMW – nowe domysły
    Mini jest przednionapędowe , a jeździ świetnie więc BMW MegaCity nie będzie gorsze.
    rooland91, 2011-01-07 20:21:44
    zgłoś
    Kia Optima – Passat według Kii
    Huyndai i40 będzie ładniejszy.
    rooland91, 2011-01-11 02:04:53
STRONA 1 z 127
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij