[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil samuraj

zgłoś
    Samochody w obiektywie
    'mały007' post='390314' date='Sep 18 2010, napisał(-a):
    Ci Panowie to robią bardzo często, Ty pewnie nie - zostaw zamknięte auto na słońcu, ubierz się w puchową kurtkę i spodnie naciarskie, wsiądź i jedź... podczas jednego wyścigu w takim upale potrafią zgubić parę kg na wadze
    ładne to pierwsze foto było tej coorci pokombinuj hdr'a jakiegoś
    To katorga dla organizmu, ale cóż, widać jak bardzo kierowcy F1 się poświęcają. Ja tak oczywiście nie robię, no chyba że zimą.
    samuraj, 2010-09-26 01:32:17
    zgłoś
    [E46] 320d by Krisstoff
    Wygląda kozacko. Gratulacje.
    samuraj, 2010-09-26 13:54:47
    zgłoś
    Samochody w obiektywie
    A większych felg się nie dało? Mi się spodobała Golfina II bez klapy.
    samuraj, 2010-10-04 00:50:11
    zgłoś
    Samochody w obiektywie
    Veyron świetnie wyszedł. Astona w takim kolorze jeszcze żem nie widział. Pięknie się prezentuje.
    samuraj, 2010-10-10 16:55:08
    zgłoś
    Samochody w obiektywie
    'samson' post='392424' date='Oct 10 2010, 17:10']Dokładnie, po twoim avatarze i wypowiedzi wnioskuję, że tak samo jak ja lubisz super samochody w jaskrawo-żółtym kolorze . Fota z Camaro też kozacka, street-racer wracający o poranku do swojej kryjówki-takie mam skojarzenie , napisał(-a):
    No fakt. Superauta w jaskrawych kolorach wyglądają kozacko, ale też zależy jakie i czy taki lakier pasuje. Nie wiem czemu SLS w żółtym koledze się nie podoba, ale kwestia gustu. Mi wpadł w oko. F430 z podanych fotek kapitalne. Vetta i Bawara też niezłe. GT - R taki sobie (chodzi o fotki). ;P
    samuraj, 2010-10-10 20:53:52
    zgłoś
    Samochody w obiektywie
    Nie jest powiedziane, że sportowe auta mają się rzucać w oczy, ale ich bryła i wygląd to po prostu powodują, a kolor jest dopełnieniem. Murcielago równie dobrze wygląda w czerni lub bieli, ale superauta są krzykliwe, bo takie mają być, a jaskrawe lakiery też poniekąd takie są. Czy się to komuś podoba czy nie - kwestia gustu, a o gustach jak wiemy ... .
    samuraj, 2010-10-11 11:48:18
    zgłoś
    Samochody w obiektywie
    Pozwólcie, że przygarnę tego GT - R'a wiśniowego po lewej. Scuderia i Lambo z żółtym wnętrzem (znów jaskrawo nam na forum) kozackie. Kolego, to co ja powiedziałem nie jest faktem. Wyraziłem swoje zdanie i tak jak ja uważam. I niech tak pozostanie. Koniec tematu jaskrawości.
    samuraj, 2010-10-11 19:29:30
    zgłoś
    BMW e36 320i vanos coupe
    Ona jest nadal zielona? Na pierwszej fotce wygląda na szarą.
    samuraj, 2010-10-16 01:01:54
    zgłoś
    BMW e36 320i vanos coupe
    A no to źle zobaczyłem, choć nie umniejszając zielonemu lakierowi ten szary nie byłby głupi. Odkryte rzeczy przypadkiem podobno okazują się niezłe. ;P
    samuraj, 2010-10-16 02:07:04
    zgłoś
    Samochody w obiektywie
    Jeszcze wrzucić niebieski lakier, odrestaurować na glanc i byłby kozak.
    samuraj, 2010-10-16 14:22:01
STRONA 2 z 391
REKLAMA