[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Profil scibeusz

zgłoś
    Ceny nowych aut na rynku polskim
    Dokładnie!Aż się przed chwilą zarejestrowałem, żeby wyrazić swoje niezadowolenie. Każdy numer AMiS zaczynam przeglądać od końca i pierwszy artykuł zawsze jaki czytam to felieton Juliana Obrockiego. Jakież było moje zdziwienie, kiedy w ostatnim numerze go nie znalazłem, jak również cennika, którego o dziwo zaczęło mi brakować tak jak koledze wyżej:)Rozumiem, że nowy zarząd to i oszczędności, ale cena od jakiegoś czasu rośnie i to chyba powinno wystarczyć, bo już AMiS jest jednym z najdroższych miesięczników na rynku. W ogóle przydałby się czasem jakiś test/artykuł "z jajem", bo większość jest pisana na to samo kopyto i tak się trochę człowiek po nich ślizga jak po maśle. Chodzi mi, o jakiś bardziej wyrazisty język, nie jak Ci dwaj gogusie z TVN Turbo którzy wszystko chwalą i wszystkim się ekscytują i w ogóle są ą ę aż się za przeproszeniem rzygać chce. (mówię tutaj o kolegach z programów "Zakup kontrolowany" i "De lux")Nie zaniżajcie poziomu Panowie. Pozdrawiam
    scibeusz, 2011-12-13 21:22:47
    zgłoś
    Ceny nowych aut na rynku polskim
    Marcin Orzepiński, ten w tych świecących marynarkach, o tym myślałem:)Faktycznie nie prowadzi de lux tylko raport i moto-on.
    scibeusz, 2011-12-15 11:04:28
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij