[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil scibeusz

 • avatar
  zgłoś
  Ceny nowych aut na rynku polskim
  Dokładnie!Aż się przed chwilą zarejestrowałem, żeby wyrazić swoje niezadowolenie. Każdy numer AMiS zaczynam przeglądać od końca i pierwszy artykuł zawsze jaki czytam to felieton Juliana Obrockiego. Jakież było moje zdziwienie, kiedy w ostatnim numerze go nie znalazłem, jak również cennika, którego o dziwo zaczęło mi brakować tak jak koledze wyżej:)Rozumiem, że nowy zarząd to i oszczędności, ale cena od jakiegoś czasu rośnie i to chyba powinno wystarczyć, bo już AMiS jest jednym z najdroższych miesięczników na rynku. W ogóle przydałby się czasem jakiś test/artykuł "z jajem", bo większość jest pisana na to samo kopyto i tak się trochę człowiek po nich ślizga jak po maśle. Chodzi mi, o jakiś bardziej wyrazisty język, nie jak Ci dwaj gogusie z TVN Turbo którzy wszystko chwalą i wszystkim się ekscytują i w ogóle są ą ę aż się za przeproszeniem rzygać chce. (mówię tutaj o kolegach z programów "Zakup kontrolowany" i "De lux")Nie zaniżajcie poziomu Panowie. Pozdrawiam
  scibeusz, 2011-12-13 21:22:47
 • avatar
  zgłoś
  Ceny nowych aut na rynku polskim
  Marcin Orzepiński, ten w tych świecących marynarkach, o tym myślałem:)Faktycznie nie prowadzi de lux tylko raport i moto-on.
  scibeusz, 2011-12-15 11:04:28
REKLAMA