REKLAMA

Profil sebaluk

zgłoś
    Volvo
    \'Samuraj\' napisał(-a):Reflektuje ktoś na klasyka z silnikiem od Vetty? Hmmm trochę to wygląda jak baardzo wystajlowany karawan Swego czasu to Volvo reklamowali jako najbardziej "pakowne" auto w swojej klasie. Nawet by pasowało...
    sebaluk, 2012-07-26 21:05:46
    zgłoś
    Nowy Mercedes klasy A
    Cóż, dla mnie ta klasa A przypomina Kię cee'd albo Opla Corsę. I wydaje mi się, że skoro tak mi się to auto kojarzy, to jest dość niedobrze, no bo mercedes stracił trochę wyjątkowość i klasę, skoro upodobnił się do takich średniaków. Poszli z duchem czasu, ale moim zdaniem nie wyjdzie im to na dobre. Chociaż w Niemczech na pewno będzie to hit sprzedażowy W Polsce wszyscy kupią o 30% tańsze auta konkurencji ze wschodu...
    sebaluk, 2012-07-26 21:25:55
    zgłoś
    Nawigacja pod system Android
    Witajcie! Poszukuję porządnej nawigacji która działałaby na systemie operacyjnym Android. Słyszałem dużo dobrego o Sygic, ale jak dla mnie jest jakoś mało intuicyjna w obsłudze... Czy ktoś zna jakieś inne alternatywne systemy? Będę wdzięczny za info!
    sebaluk, 2012-07-26 21:29:34
    zgłoś
    poszerzanie felg
    Hmm a czy ktoś mógłby podzielić się wiedzą tajemną i powiedzieć jaki jest sens poszerzać felgi stalowe w autach osobowych? Przecież taka usluga po pierwsze będzie niewiele tańsza od kupna np. używanych felg, a poza tym na 100% obniży wytrzymałość stali. Po co więc to robić? Z sentymentu dla poprzednich felg?
    sebaluk, 2012-07-26 21:33:32
    zgłoś
    Fiat Panda 4x4 – nowy miś
    Mówcie co chcecie, ja kiedyś jeździłem starą Pandą 4x4 i byłem w szoku jak to auto trzyma się drogi Chociaż faktem jest, że wygląda lekko absurdalnie...
    sebaluk, 2012-08-30 23:03:25
    zgłoś
    Golf nr 7 – oto jak może wyglądać
    Ja mam wrażenie, że każdy kolejny Golf wygląda tak samo jak poprzednik. I nawet więcej: każdy nowy samochód z tego segmentu kopiuje rozwiazania z Golfa... To niesamowite, jak Volkswagen rozdaje karty na rynku - i to od tak dlugiego czasu.
    sebaluk, 2012-08-30 23:06:01
    zgłoś
    Studenci wydrukowali samochód na drukarce 3D
    No i takie coś bankowo nie przejdzie crash-testów Ale trzeba przyznać, że sama idea drukarki 3d jest kozacka...
    sebaluk, 2012-08-30 23:12:39
    zgłoś
    Nissan 100NX 1.6
    Rejestracja widzę trochę taka "bieszczadzka", więc będzie gdzie sprawdzić auto. Obwodnica bieszczadzka slynie z fajnych zakrętów Gratuluję fajnego zakupu - pewnie ze dwa lata tym przejeździsz...
    sebaluk, 2012-08-30 23:26:44
REKLAMA