REKLAMA

Profil shaggy

 • avatar
  zgłoś
  Nowy Mercedes klasy A
  \'rzęsor\' napisał(-a):Golf i A3 już nie będą miały tak lekko na niemieckim rynku.Fakt, że Mercedes A wreszcie wygląda jak samochód, a nie sprzęt AGD. Jednak Golfowi raczej nie zagrozi - jest za drogi. W cenie przeciętnej A-Klasy można kupić wypasionego i szybkiego GTI, więc z czym do ludzi? Kierowcy Audi, BMW czy Alfy są z reguły mocno przywiązani do marki. Jesli komuś A-klasa odbierze klientów, to Francuzom i Japończykom.
  shaggy, 2012-07-19 10:46:15
 • avatar
  zgłoś
  Nowy Leon – pierwsze zdjęcia
  \'airmatic\' napisał(-a):/.../ z najwyższej półki (coś w rodzaju samochodowego V.S.O.P.) /.../VSOP to co najwyżej średnia półka . Odpowiada pięciu gwiazdkom. Nad nim jest jeszcze X. O. oraz topowe odmiany specjalne, w zależności od producenta.
  shaggy, 2012-07-19 10:56:29
 • avatar
  zgłoś
  Nowy Mercedes klasy A
  \'airmatic\' napisał(-a):Co do ostatniego zdania, że A-Klasse odbierze klientów Francuzow i Japończykom - dodam, że głównie takim, którzy mieszkają w Niemczech i myślą poważnie o zakupie czegoś w rodzaju Citroena DS4 lub w porywach... DS5. W miarę klasyczna sylwetka może pomóc.Siła prestiżu i jakości to pierwsze imię Mercedesa oraz Audi, więc w miarę zamożny klient odpuści sobie przepłacanie za wszystkie opcje do Golfa VI, który będzie wyglądał nawet w najmocniejszym TDI za ponad 100 tysięcy jak model 1.4 80 KM sąsiada za 60 tysięcy. Zakup A-klasy nie pozostawia wątpliwości - i to jest najpiękniejsze w świecie kompaktowych samochodówCo do Golfa - celowo napisałem GTI, a nie TDI. Po pierwsze GTI różni się wizualnie od 1.4 80 KM, po drugie, jest praktycznie w pełni wyposażony. Po trzecie, lada moment będzie Golf VII
  shaggy, 2012-07-20 12:48:40
 • avatar
  zgłoś
  Nowy Mercedes klasy A
  \'rzęsor\' napisał(-a):No tak, bo nie po to się kupuje kompakta klasy premium, żeby siedzieć na szmacianej tapicerce i zmieniać biegi wajchą jak w Hyundaju.Cóż, dla wielu kierowców (nie licząc Amerykanów ) ręczna zmiana biegów to jeden z elementów przyjemności z prowadzenia. Więc jeśli ktoś kupuje manual, to niekoniecznie dlatego, że go nie stać na automat. A co do skóry, to może i fajnie wygląda, ale jest mało komfortowa (krótko mówiąc, d... się poci). Optymalna tapicerka to siedziska i oparcia z eleganckiej tkaniny, a boczki ze skóry.
  shaggy, 2012-07-20 12:53:05
 • avatar
  zgłoś
  Nowy Mercedes klasy A
  \'rzęsor\' napisał(-a):Tak czy siak, grupą docelową są właściciele Golfów a tych jest wielu, więc sukces A klasa ma w kieszeni.Sukces być może, bo wygląda nieźle. Ale co do konkurencji wobec Golfa, to jednak chyba nie ten poziom cenowy. Może jak będą znane dokładne specyfikacje wyposażenia, to da się lepiej porównać. Na pierwszy rzut oka, A-Klasa celuje raczej w BMW 1 i Audi A3. Sczególnie to ostatnie wydaje się zagrożone, bo pakują tam same słabe silniki.
  shaggy, 2012-07-20 14:22:33
REKLAMA