[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil somebody

 • avatar
  zgłoś
  Dzień dobry!
  Witam, jestem tu nowa, od jakiegoś czasu z własnym samochodem. Sama o niego dbam i zaczynam się wkręcać w tematykę motoryzacyjną Mam nadzieję, że znajdzie się tu dla mnie miejsce. Pozdrawiam
  somebody, 2010-01-18 09:37:53
 • avatar
  zgłoś
  co na rysy??
  Mi porysowali przed klubem na imprezie. Od tego czasu jeżdżę na na imprezy taksówką. Ale nie ma tego złego - przynajmniej mogę pić Na zarysowania kolega z pracy polecił mi kupno wosku autoglyma. Faktycznie po zaaplikowaniu jest efekt: mniej widać rysy, bardzo się błyszczy i mam wrażenie, że trochę mniej łapie brud. Jest dość wydajny, naprawdę dobra rzecz.
  somebody, 2010-01-18 09:48:27
 • avatar
  zgłoś
  Genialne reklamy
  Reklama z myszą mnie zmiażdżyła;) Z tego co widzę miło być nie moto. Więc będzie nie moto;) Mnie Ozzy rozbawił do łez;D:
  [yt]FUgktr_bjgo[/yt]
  somebody, 2010-01-27 14:58:37
 • avatar
  zgłoś
  Najlepsze nawigacje
  Zgadzam się - automapa jest najlepsza i na Polskę i Europę. Jeśli chodzi o producentów z niższej półki cenowej, ale robiących całkiem przyzwoity sprzęt, to uważam że dobre są Pentagramy, a najlepsze (a co za tym idzie droższe) są TomTomy i Garminy. Na www.nawigacje-gps.pl co chwilę jakis model jest na promocji, plus naprawdę jest w czym wybierać.
  somebody, 2010-02-01 10:01:47
REKLAMA