[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil spidd

 • avatar
  zgłoś
  Genialne reklamy
  Post nr 27,000 musi być o piwie :D
  Guinnessa już znamy :)
  W nawiązaniu do Heinekena hehe
  I jeszcze odpowiedź piwa Bavaria :D
  Dobre. Moje klimaty. 
  spidd, 2014-01-15 18:25:18
 • avatar
  zgłoś
  Części do motocykli
  Jestem na etapie składania starej Jawy i potrzebuję części do motoru. Czy ktoś dysponuje jakimś szrotem w garażu, albo jest wstanie mi podać jakiś namiar na sklepy? Troszkę już mi się udało skompletować jak jeździłem po wioskach, kilka części zamówiłem z gmoto.pl (całkiem sporo mają) szukam też na allegro, ale nie zawsze da radę znaleźć to co akurat potrzebuje. Kumpel też zaczął teraz składać Jawke dla siebie z mojego dawcy (ciężkie zadanie), w każdym razie jak ktoś coś ma to proszę o informację. 

  spidd, 2014-07-30 21:54:51
 • avatar
  zgłoś
  Przewóz sprzętu sportowego samochodem.
  Czy ktoś może doradzić co jest najlepszą opcją do przewozu nart i desek? W Zimie wybieramy się samochodem w Alpy na 3 tygodnie i tutaj pojawia się problem kupujemy w tym roku swój sprzęt bo wypożyczanie przez taki okres się raczej nie opłaca. Tylko nie do końca wiem co jest najlepsze do przewozu? Troszkę szukałem i czytałem o Thule i ich sprzęcie natomiast nie bardzo wiem czym kierować się przy samym wyborze w http://www.ehaki.pl/ mają duży wybór boxów na dach czy też jakiś innych akcesoriów natomiast może ktoś polecić jakiś konkretny produkt? 

  spidd, 2014-08-12 12:14:08
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij