[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Profil spoko22

zgłoś
    zasłonki samochodowe -kilka pytań
    dokładnie chodzi o coś takiego:1. Gdzie coś takiego mozna kupić/zamówić? 2. Jak to się montuje? 3. Na czym się to przesówa etc? -czyli ogółem wszystko co wiecie odnosnie zasłonek
    spoko22, 2008-12-26 13:11:05
    zgłoś
    A ktoś ma może posiada taka instrukcje montażu lub wie, jak to się montuje? Lubie robić rzeczy sam przy swoim aucie zamiast kupować, a poza tym jestem studentem, wiec chyba nic dziwnego, że kombinuje po kosztach? Również jakimiś zdjęciami samych mocowań bym nie pogardził.
    spoko22, 2008-12-26 13:59:58
    zgłoś
    głownie zależy mi na informacji na czym się to trzyma i jak się to mocowanie (rurki, prowadnice...?) mocuje do drzwi....
    spoko22, 2008-12-26 14:51:32
    zgłoś
    (s) moje polo (6n) -jedynie takie w PL
    cena 9200 do negocjiacji-rozważe każda propozycje cenową
    spoko22, 2009-01-04 01:12:19
    zgłoś
    KupieSprzedamZamienie, czyli giełda modeli i akcesoriów
    kupie metaowy model passata b5 (przed liftem) w sedanie, najlepiej czysta seria, kolor bez znaczenia. również będę serdecznie wdzięczny, za wszelkie info gdzie moge taki dostać...
    spoko22, 2009-01-04 01:17:32
    zgłoś
    (s) moje polo (6n) -jedynie takie w PL
    nowa cena: 8500 do negocjacji
    spoko22, 2009-01-07 17:30:01
    zgłoś
    (bippu) tassels -produkcja własna
    [color=\"indigo\"]Mam nadzieje, że dobrze to nazwałem (niebardzo orientuje się w tych nazwach gadżetów vip style)... [/color]Jakiś czas temu wpadł mi do głowy pomysł zrobienia własnego tasselsa i oto efekty:Materiały:-sznurek (mały + duży)-drucik stalowy galwanizowany-silikon w tubce-małe kółka do kluczy-dwa chwosty (kupione w sklepie internetowym)Narzędzia:-para kombinerek-nożyczki-zapalniczkaNie będę się rozwijał w cały proces twórczy, ale całkowity koszt:60zł (z czego 48 kosztowały chwosty)Jak uda mi się gdzieś znaleźć takie metalowe korale ozdobne, to chwosty też zrobie własnej produkcji.W każdym razie czekam na opinie (zarówno te pozytywne, jak i negatywne) lub ewentualne sugestie.
    spoko22, 2009-01-08 16:17:36
    zgłoś
    Chłopaki, nie chodziło mi w temacie o mojego paska, tylko o sam gadżet. A co do auta, to wszystko w swoim czasie, auto miesiąc temu kupione, trzeba było zrobić to i owo; do lakierni oddac; wymienić płyny, paski etc... Wszystko ma swoją cene, a porządnych felg nikt nie odda za grosze. W każdym razie najpierw jest planowany air, potem felga, a co do ładnego bodykitu w b5 to będzie solidny problem, wiec raczej zostanie jak jest.
    spoko22, 2009-01-08 17:48:27
    zgłoś
    gt-tuner, nie odrobiłeś chyba zadania domowego. w b5 nei było halogenów, znaczy były zintegrowane z lampą przednią (i takie też mam), a co do malowania zderzaków to za dużo pasków tak jeździ ja mam tylko górne listwy w kolor, a dół został czarny (coś ala najnowsze VW w droższych wersjach).Esper, orientujesz się może jak wiąze się taki węzeł?B2F, lubie kontrowersyjne projekty (wcześniejszym autem było polo 6n z 97roku zrobione w rat/rost style), poza tym paszteta w vip style jeszcze nie było.. pomijam już, że biały passat w highlinie odkąd pamiętam był moim marzeniem. A co do tematu paska, to wszystko w swoim czasie, narazie brak funduszy, wiec w najbliższym czasie nie planuje żadnych poważnych zmian.
    spoko22, 2009-01-09 00:22:28
    zgłoś
    wszystko odnośnie wydechu w AMG -potrzebne info
    może nie ten dział, ale nie wiedziałem gdzie założyć taki temat...czym wydechy w wersjach AMG różniły się od tych normalnych? posiada może ktoś foto wydechu amg? jak uzyskać taki efekt dźwiękowy (co należało by zaimportować i na co zwrócić szczególną uwage)?
    spoko22, 2009-01-09 00:36:06
STRONA 1 z 4
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij