[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil spurs90

zgłoś
    Opel Insignia, Skoda Superb, VW Passat – sedany z dieslem
    2 litrowe były problematyczne na początku i do tego w wersji na pompowtryskiwaczach. Teraz Common Rail. To nie od dziś wiadomo, ale dalej pokutuje ta historia. Passat ma konserwatywną dla wielu linię, a to z drugiej strony również to jego atut.Sporo nowoczesnych rozwiązań, systemów które docenią wygodniccy. Superb jest pojemny, ale w tej wersji trochę za słaby, aby konkurować z 170KM paska. Co mnie zaskoczyło - różnica w drodze hamowania Passata w porównaniu z Insignią i Superb. Kolosalna.
    spurs90, 2011-08-23 20:34:26
    zgłoś
    Pieniądze na auto – weź leasing
    Każdy prowadzący interes ma na celu zarabianie pieniędzy. Na tym to polega.
    spurs90, 2011-08-23 20:38:24
    zgłoś
    Hyundai na dwóch kołach?
    a gość z logo Suzuki na kombinezonie.design w wersji sztuka do sztuki - mało ergonomiczna pozycja motocyklisty.
    spurs90, 2011-08-23 21:22:11
    zgłoś
    Testy zderzeniowe - najnowsze wyniki
    Hee, ale uszczypliwy jesteś ;-)Aveo na szczęście znacznie poprawili. Ciekawe jak zmienili konstrukcję Golfa Cabrio, że jest tak samo bezpieczny jak zwykły Golf. Spora wiedza inżynierów.
    spurs90, 2011-08-25 20:10:09
    zgłoś
    Ford Focus Turnier, Peugeot 308 SW, Opel Astra Sports Tourer – racjonalny wybór
    Focus czemu nie. W 308 silnik korci.A tak sobie pomyślałem - ileż Golf będzie droższy od nich. A tu niecałe 83 w wersji Highline ze 160 konnym silnikiem.Coraz ciaśniej robi się w rywalizacji.
    spurs90, 2011-08-25 20:40:21
    zgłoś
    Peugeot i Citroen zapraszają do serwisu
    Co to za zakłócenia. Przynajmniej mogliby uprzedzić na co trzeba się przygotować.
    spurs90, 2011-08-25 20:44:11
    zgłoś
    Koncepcyjne modele Audi na pierwszych zdjęciach
    Chyba za stary jestem na takie fikuśniki. Od jakiegoś czasu pokazywany i udoskonalany prototyp XL1 od VW jakoś sensownie wygląda i ma sensowne osiągi. Być może to skłania gości, że to auto ma się pojawić w produkcji.
    spurs90, 2011-08-29 21:13:15
    zgłoś
    Ford we Frankfurcie – concept Evos (wideo)
    Przebąkują o Capri, który miałby być konkurentem Scirocco. Może faktycznie to jakaś koncepcja nowego coupe, ale nie sądzę, aby produkcyjna wersja miała tak rozwiązaną sprawę drzwi. Bryła ciekawa. Na razie na rynku mamy Megane i Scirocco, Astra wkrótce pojawi się. Ford nie ma co czekać.
    spurs90, 2011-08-31 20:21:54
    zgłoś
    Nowa Panda – oficjalnie (wideo)
    Jak to airmatic napisał - nowy Up! może trochę zaskoczyć ludzi. Myślę, że na plus.Co do Pandy - sam nie wiem czy życzyć im powodzenia, czy nie, po tym jak nas olali. Po tym jak w 70 latach poratowaliśmy ich zakupem licencji powinni trochę inaczej traktować Polskę.
    spurs90, 2011-08-31 20:30:07
    zgłoś
    Kolejny malutki Volkswagen
    Audi też coś podobne pokaże. Nie wejdzie w takiej formie, co nie znaczy, że nie. XL1 podobno ma wejść do produkcji. Pytanie czy zmieni się znacznie w porównaniu z prototypem.
    spurs90, 2011-09-02 20:36:00
STRONA 2 z 29
REKLAMA