[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil szuramwahaczem

zgłoś
    Gdzie kupie tanie opony w stolicy
    Siema, poszukuje tanich sklepow z oponami w stolicy. Mozecie jakeis polecic?

szuramwahaczem, 2013-10-16 13:12:24
    zgłoś
    Tabletki do baku
    Ogarniacie co to za tabletki wprowadzaja na stacjach? Ze niby spalanie maja zmniejszac. Probowaliscie tego?

szuramwahaczem, 2013-11-01 18:02:12
    zgłoś
    Z samochodu na motocykl: Twój nowy punkt widzenia

Jedziesz do pracy i znowu stoisz w korkach. Kiedy już doczłapiesz się do parkingu nie możesz znaleźć miejsca. Masz już dość? Przesiądź się na motocykl. Teraz już nie musisz mieć specjalnego prawka.
    Zobacz artyk
    Jednośladem przez miasto- w lecie nie zamniełbym go na żadne auto. mam takiego zippa: http://www.zipp.pl/motocykle/zipp-raven-125,8.htmli daje rade juz 2 lata
    szuramwahaczem, 2015-07-06 15:48:56
    zgłoś
    Allegro, eBay itp.
    Jeśli potrzebowalibyście sprzedać katalizator to polecam Tomkat z Lublina

szuramwahaczem, 2015-07-30 10:28:06
    zgłoś
    Jak najkorzystniej pozbyć się starego auta
    ja swojego staruszka sprzedałem w komisie na chłopskiej w rudzie śląskiej

szuramwahaczem, 2015-08-28 21:43:09
    zgłoś
    Leasing czy kredyt?
    Ja też zdecydowałem się na leasing. Po przeglądnięciu różnych ofert wybrałem Idea Bank. Fajnie, bo nawet firma z krótkim stażem może się załapać, a finansować można nawet 84 miesiące :) Więcej tutaj: https://www.ideabank.pl/leasing

szuramwahaczem, 2015-09-10 09:59:25
    zgłoś
    nowy na drodze
    w dzisiejszych czasach w internecie mozesz kupic cos taniej i szybciej niz niekiedy normalnie w sklepie. polecam Ci strone domino24 , kiedys zamawialem u nich jakies akcesoria i pamietam,ze bylem bardzo zadowolony. niech zyje niezaleznosc ;)

szuramwahaczem, 2015-10-29 09:45:53
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij