[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil teodor-11

zgłoś
    Dobra i tania wypożyczalnia aut
    W moim wypadku podobnie - mogę ta wypożyczalnię polecić. Na plus przemawia u mnie to, że w wynajmie firmowym mogę sobie całą kwotę w koszta rzucać i oszczędzać na podatkach.

teodor-11, 2016-08-25 21:16:57
    zgłoś
    Skoda Vision E z napędem elektrycznym
    Napędy elektryczne robią furorę, ale jeszcze czas najpierw na samochody hybrydowe takie jak te w wypożyczalni Panek użyte chociażby do stworzenia car sharingu na ulicach Warszawy w kwietniu 2017
    teodor-11, 2017-04-27 14:50:03
    zgłoś
    Nowe modele Volvo – S20 i XC20
    świetne auto, Volvo chyba właśnie czegoś takiego brakowało. Kilka razy pożyczałem samochody tej marki w Panek - doskonałej wypożyczalni samochodów.
    teodor-11, 2017-04-27 14:50:40
    zgłoś
    BMW X2 - konkurent dla Audi Q2
    Obie marki są znakomite. Czasami jak jestem w Polsce pożyczam właśnie BMW lub Audi w wypożyczalni Panek - mają kilka takich samochodów do wyboru.
    teodor-11, 2017-04-27 14:51:25
    zgłoś
    Honda Civic Type R z nowym rekordem Nurburgringu
    Świetne auto, w klasie premium w Panek do wynajęcia też jest kilka perełek, może nie aż tak sportowych, ale na polskie drogi wytaczających. Kilka razy korzystałem i bardzo sobie chwalę.
    teodor-11, 2017-04-27 14:52:50
    zgłoś
    Opony zimowe - czy zmieniać na lato?
    Oczywiście, ze opony należy zmieniać. Ja samochody pożyczam w Panek - tam wszystko jest zawsze dopięte na ostatni guzik i dostaje się samochód z oponami adekwatnymi do pory roku dla bezpieczeństwa. Osobiście nie wierzę w wynalazki na cały sezon.
    teodor-11, 2017-04-27 14:55:10
    zgłoś
    Sztuczna inteligencja w samochodach - co to właściwie jest?
    Do takiej prawdziwej inteligencji to nam daleko, ale z roku na rok samochody są coraz "mądrzejsze". Pożyczam czasami auta w Panek, w świetnej polskiej wypożyczalni i muszę pochwalić właśnie za to jak dynamicznie zmienia się wiele w kwestii bezpieczeństwa i systemów inteligentnych, a wymieniają oni flotę co roku na nową.
    teodor-11, 2017-04-27 14:56:05
    zgłoś
    Tesla aktualizuje Autopilota
    Elektryczne samochody to przyszłość, ale już teraz powoli przyzwyczajamy się do hybryd. W Panek w Warszawie można takie właśnie samochody wynajmować. A stworzyli nawet car sharing oparty całkowicie o rozwiązania hybrydowe.
    teodor-11, 2017-04-27 14:57:36
    zgłoś
    Samochód na wodór - to już działa!
    nie od dziś tak to działa. W Polsce jak na razie hybrydy rządzą, takie jak te do wynajęcia w Warszawie w ramach opcji car sharingu od firmy Panek.
    teodor-11, 2017-04-27 16:31:11
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij