[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil uxorek

zgłoś
    Dzień dobry!
    Haloo! :)

uxorek, 2014-09-16 15:28:58
    zgłoś
    Skuter do 125ccm do 5 tys zł?
    Ten Soft 125 on właśnie dedykowany jest na dłuższe trasy. Spokojnie powinien Ci pokonać 100-200 km. Będzie wiec dobry na weekendowy wypad za miasto. Mi osobiście w 125 podoba się to, że mało palą - maksymanie 2-3 litry na 100 km. 

W budżecie do 5 tys Romet będzie dobrą opcją. Tutaj masz kilka testów wideo http://www.romet.pl/Videotesty_125,125,0.html zrobionych przez chłopaków ze skuterowo.com.

uxorek, 2014-09-16 15:31:28
    zgłoś
    Skuter do 125ccm do 5 tys zł?
    Analizowałem tą listę i powiem szczerze, że japońce są ponad 2x droższe od Rometów czy Junaków - nie każdego będzie na to stać. Poza tym nowy to nowy - a kupno używanego motocykla to tak jak kupno używanego auta. Raz kupisz igiełkę a następnym razem kupisz skarbonkę :pinch:

uxorek, 2014-09-29 16:55:42
    zgłoś
    Land serwis
    Jeżeli mowa jest o tym serwisie przy Jedynaka 26 - to mój brat mieszka w pobliżu i czasami korzysta z ich usług. Ma LR Freelander - niesamowicie mocne auto i najczęściej jeździ tam na wymianę tych eksploatacyjnych elementów jak klocki hamulcowe, elementy zawieszenia, itd. Nie narzeka.

uxorek, 2014-10-08 13:11:29
    zgłoś
    Jaki system do obiektu firmowego
    System Integra z Satel
    Dlaczego akurat ten? Ponieważ przeznacozny jest do tych większych obiektów. Można do niego podłączyć do kilkuset czujników i sygnalizatorów, można przy jego pomocy obsługiwać monitoring oraz kontrolować dostęp. Można również definiować strefy ochrony dziennej i nocnej i sterować elementami automatyki. Krótko móiwąc jest wszechstronny.
    A co ja będę się rozpisywał - odsyłam do https://www.mieszkajbezpiecznie.pl/artykuly/114,jak-dobrac-odpowiedni-system-alarmowy-do-swoich-potrzeb-czesc-3.-duze-obiekty

uxorek, 2014-10-08 13:14:12
    zgłoś
    Land serwis
    No i co dali radę? Jak oceniasz usługę i koszta? Pytam, może się komuś jeszcze przyda ta info?

uxorek, 2014-10-23 11:27:07
    zgłoś
    Volkswagen Golf Variant HyMotion - wariant na wodór
    Tylko gdzie takie coś tankować :) ?

uxorek, 2014-11-20 17:19:40
    zgłoś
    Nowy Lexus SUV NX
    Prezentuje się niesamowicie - tylko kogo na to stać ? :)

uxorek, 2014-11-20 17:20:15
    zgłoś
    Kamerka Samochodowa - ktoś testował jakieś?
    Moją pierwszą kamerką samochodową by... telefon - a dokłądnie LG G2. Na Google Play masz sporo darmowych aplikacji, które są w stanie zrobić z telefonu kamerkę samochodową. Później nagrywanie jazdy tak mi się spodobało, że zainwestowałem w Ferguson Eye Drive shd100, ponieważ dobrze wypadła w testach w różnych kategoriach. I rzeczywiście coś w tym jest, bo daje radę w różnych sytuacjach: noc, dzień, intensywne światło itd Koszt to około 360 zł.

uxorek, 2014-11-20 17:24:32
    zgłoś
    Tanie auto w trasy
    A mi się podobają Astry. Tanie w jeżdżeniu i całkiem wygodne. 

uxorek, 2014-12-24 12:22:33
STRONA 1 z 2
REKLAMA