[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Profil verynice

zgłoś
    Kołdziak VT! Ostatnia praca - Fiat 126p cult!
    Witam wszystkich. Wystawiam moje ostatnie prace bo początki przemilczę i nie będę Was narażał na poważne uszczerbki na zdrowiu. Pracki robione w ciągu ostatniego miesiąca). A ostatnie dwie w ciągu paru godzin na szybko. Więc jest trochę niedociągnięć. Proszę o komentarze!To takHonda Civicbaza i chopOpel Tigra (totalna porażka z wykonaniem zderzaka)baza i chop
    verynice, 2007-02-11 17:47:07
    zgłoś
    Kołdziak VT! Ostatnia praca - Fiat 126p cult!
    \'opel\']zmiejsz napisał(-a):Uwagę mogłeś mi zwrócić na PM albo gg.Lepiej zedytuj posta i skomentuj prackę, bo mi się to przyda. SmileA co do podpisu już zmniejszyłem.
    verynice, 2007-02-12 14:24:42
    zgłoś
    Styl bling bling
    Obczajcie sobie stronkę Tam można sobie pooglądać fele, popatrzeć na ceny :shock: , oraz obejrzeć galerię.Jest sporo fajnych autek.Ale i tak Arabki przebijają wszystkich w tym co robią A DUBsztyle lubią. I wykładają kuupe kasiury na to. Fajny był Hummer w ostatnim numerze MT w artykule właśnie o tuningu z Dubaju.
    verynice, 2007-02-12 17:42:49
    zgłoś
    Styl bling bling
    Ja z tej stronki sobie pozapisywałem wszystko i mam na tapecie co trochę inne auto. Zdjęcia są w większości dużę i w bardzo dobrej jakosci. (przynajmniej tapety )
    verynice, 2007-02-13 15:08:58
    zgłoś
    Mykam
    Fele nietypowe ale fajnie wyglądają. Biały kolor trochę sztuczny. Światła robią nieżłe wrażenie ale mi się nie podobają. Szkoda że się nie podjałes narysowania zderzaka.
    verynice, 2007-02-13 15:15:34
    zgłoś
    Made in Asia
    Dzięki Manx za fotki bo niektóre mi się do VT przydadzą. I są bardzo fajne.
    verynice, 2007-02-13 15:27:36
    zgłoś
    Made in Asia
    Nie o to, nie o to Źle mnie zrozumiałeś. Chodzi mi o części (fele, tła itp.) bo są w dobrej rozdziałce. Rzeczywiście te auta są już bardzo dobre i nie brał bym się nawet za ulepszanie.
    verynice, 2007-02-13 15:30:51
    zgłoś
    djczaczo VT New -=Honda_Accord_HFS=- str 3
    Słaba jakościowo baza = słaba jakość pracki.Zbyt dużo rozmazań, widać ząbki, fele trochę źle wklejone i tylnia płaska, czarna maska brzydka.Ćwicz dalej, próbój dalej a będzie lepiej.
    verynice, 2007-02-13 19:42:26
    zgłoś
    Audi rs 8 i Rover Prosze o ocene moje pierwsze prace
    Obie prace strasznie sztuczne. Ale jak na to ile się bawisz to dobrze jest. W obu pracach ten sam błąd - jedna i ta sama fela z przodu i z tyłu. Obie pracki są też sztuczne. Fajno że zaczynasz rysować conieco. Tak dalej!
    verynice, 2007-02-13 19:46:11
    zgłoś
    mirc vt [AKTUALIZACJA] NEW NEW :P
    Auto źle wpasowane w tło. Źle wycięte opony, felgi mają stare tło w dziurach.Fajny kolorek, niezłe odbicia i wygładzenie. Praca taka średnia szczerze powiem. Ani na nie ani na tak. Ogólny wygląd nie jest zły ale parę błędów jest.
    verynice, 2007-02-13 21:37:47
STRONA 1 z 277
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij