[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil wiader

zgłoś
    Felgi do Focusa
    Witam. Jestem posiadaczem Forda Focusa Mk2 1.6 benzyniak. Szukam kompletu alufelg, a że słabo się znam dlatego zwracam się z prośbą o pomoc. 
    Opony 205/55/R16 i nie zamierzam ich zmieniać, bo nie mam kasy.
    Tak, więc interesują mnie 16" do powiedzmy 1400 zł, choć wolałbym się zamknąć w 1250.
    Rozstaw śrub 5x108 i więcej pojęcia o mojej błyskawicy nie mam. 
    Interesują mnie wasze opinie dotyczące głównie producentów. Nie uśmiecha mi się prostowanie felg raz na miesiąc. Dodam, że felgi mają spełniać również swoją rolę w zimę dlatego zależy mi na dobrej jakości lakieru, oraz wytrzymałości felgi na nasze cudowne, każdemu dobrze znane polskie drogi. 
    Czy jesteście w stanie powiedzieć mi coś o felgach firmy Rial, Alutec? W tej cenie znalazłem również dużo Dezentów, Enzo oraz felgi MSW 18. Słyszałem też dobre opinie o felgach ATT. 
    Każde pytanie rodzi następne, więc na te chwilę po prostu proszę o radę. Jakie felgi wybrać?

wiader, 2013-03-12 16:18:02
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij