REKLAMA

Profil xfce

zgłoś
    Golf 2 1,6 TD
    Witam. Mam pytanko od czego powinienem zacząć żeby mój golfik miał więcej mocy. Albo jakie przeróbki są warte do zrobienia. Pozdrawiam G
    xfce, 2004-12-17 11:34:24
    zgłoś
    TVN turbo co lubicie ogladać na tej stacji ??
    aj oglądałem -top gear -monster garage-czas tuning- i cos takiego jak Garaż duzo się dowiedzałem
    xfce, 2005-01-13 19:47:46
    zgłoś
    Najładniejsze Auto na świecie ??
    moze to nie jest samochód ale też jest piekielnei szybkie i piękne a my właśćciele 2 kółek i 4 powinnismy trzymać się razem
    xfce, 2005-01-13 22:16:38
    zgłoś
    Bez klamek czy z Klamkami ??
    bez kalmek zależy dlamnie noeny brak klamek wielkie spojlery w samochodach seryjnych to jest dopiero wieś ale jak fura nie ma klamek i jest zrobiona konkret to prosze bardzo chociaz jestem zwolennikiem cihociemnego tuningu
    xfce, 2005-01-14 23:44:25
    zgłoś
    czasami sikam pod swiatłami kolega ma kadetta stary rumpol ale pod maska jest wspaniałe 2,0 Gsi 147 km sportowy wydech filtry stożkowe i jeszcze chyba polerka stuknięta i jakieś inne bajery w silniku .pewnego dnia stoimy w Rzeszowei na lampach i podjeżda jakis koleś BMW na deutch blaszkach naklejka m-power i gazuje koleg amóiw to patrz jak się zdziwi nagle zielone i poszło wyrwaliśmy jak wystrzeleni z procy do 2 świateł na drugich stop i kolo z BMW już ni egazowłą ale jak mnie w siedzisko wbiło to szkok to jest duzy plus cihociemnych
    xfce, 2005-01-14 23:52:39
    zgłoś
    Audi A4
    powiem ci tyle te auta lubią dostawać nogi zwłaszcza w wersi 2,8 quattro i jak ma jeszcze biała skóre i jest w kombi to kup sobie dwa psy śpij w samochodzi ei kup broń automatyczna chyba że jesteś wpływową osobą i ci jej nie ukradną
    xfce, 2005-01-15 00:09:42
    zgłoś
    dokłądnie niemiecki tuning np E-316 i brak klamek a tablica na swoim miejscu a ten kadet nie ma spojlerów od wujka mietka i lamp uwalonych smarem jest poprostu inny a co powieci ena opla mante z tym samym silnikem mój sąsiad takiego mam wieci ejak to wymiata o ludzie poezja
    xfce, 2005-01-15 00:12:17
    zgłoś
    Czy warto instalować cd-rom w aucie ??
    Mam mały problem mianowicie nie stać mnie na radio z cd ze sklepu mam zato korektor dzwięku dobrego kaseciaka i zbędnego cd-roma z pc czy oplaca sie go podłanczać pod radio i czy to rusyz mam wszystkie schematy jak to zrobić ale chciał bym byście mi pomogli . a i nie chcem kupic żadnego hot radio bo ja chcme spokojnie spać i używane też mni enie zbyt interesują po tym jak miałem JVC używanego pochodził mi tydzień a dałem 300pln poprostu się rozsypał :x :x
    xfce, 2005-01-15 00:17:06
    zgłoś
    Czy warto instalować cd-rom w aucie ??
    na radyjko no powiedzmy oycham korektor stare radjo telefon i mam jakieś 850 pln a radjo to chciał bym jakieś vodo dayton takie co się mało w oczy rzuca albo blackpanela ale za 850 wątpie żebym dostał coś takiego i nie ma być na mp3 musi być na CD
    xfce, 2005-01-15 00:27:17
    zgłoś
    Najbrzydszy samochód świata...
    nie podoba mi się zanic w świecie nowa 7 no i to chyab wszystko przez \"nike,adidas\" e-316
    xfce, 2005-01-15 00:31:41
STRONA 1 z 45
REKLAMA