[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Profil zelazny30

zgłoś
    Kiedy możemy przejechać na żółtym świetle
    Jeden policjant powie że przejechanie na żółtym jest ok - a drugi, że to wykroczenie i wlepi mandat.

zelazny30, 2014-09-12 11:25:40
    zgłoś
    Auto części
    Motointegrator to jeden z największych sklepów z częściami samochodowymi w Polsce. Specjalizuje się również w sperzedaży opon (w tym celu na jednej z podstron można znaleźć formularz który pomoże znaleźćodpowiednie ogumienie). Przesyłka pod wskazany adres lub do jednego z kilku tys Q-serwisów jest darmowa. Zamawiajac do Q-serwisu iestniej również możliwosć montażu opon.
    zelazny30, 2014-09-12 11:30:11
    zgłoś
    Jaka nawigacja na telefon?
    Tam w Androidzie masz wbudowaną nawigację (w Mapach Google). Jest tam opcja nawiguj. Tego typu opcja jest dobra ze względu na to, że mapy zawsze są aktualne (nawet wtedy gdy są jakieś remonty itd). Minus jest taki, że do poprawnego działania potrzebny jest transfer danych. 
    Inne propozycje to: 
    - Yanosik - aplikacja która działa offline (z ograniczonymi funkcjonalnościami) oraz online - wtedy masz stały dostęp do komunikatów o tym co się dzieje na drodze. 
    - Maps With Me – jedna z lepszych nawigacji na smartfony - i co ważne działa w trybie offline. Jest płatna co dla niektórych może być problemem. 
    Rozejrzyj się jeszcze na yourapps.info/aplikacje-na-tablet - tam widziałem kilkanaście racenzji nawigacji na smartofny. Zarówno płatnych jak i znajomych. 

zelazny30, 2014-10-05 18:30:20
    zgłoś
    Gdzie kupie tanie opony w stolicy
    Mój patent z oponami to znaleźć odpowiedni rozmiar przy pomocy tej szukajki http://www.motointegrator.pl/s/lp-opony/ (Motointegrator to przecież grupa Inter Cars) zamówić do jednego z kilkudziesięciu Q-serwisow na terenie stolicy - i tam podjechać na sam montaż (który nie trwa dłuzej jak kilkanaście minut). Można w ten sposób zaoszczędzić sporo czasu.

Dobra opcja, szczególnie dla tych liczących każdą minutę. W moim przypadku było tak, że zamówiłem u nich przez stronę, a ogumienie mili już na magazynie w inter cars w moim mieście. Tak więc, wystarczyło umówić sie jedynie na montaż.
    zelazny30, 2014-10-27 16:43:43
    zgłoś
    Citroen C4 Picasso: Piękny czy bestia? - start
    Po części piękny, a po części jest to jednak bestia.

zelazny30, 2014-10-30 13:27:58
    zgłoś
    Jaki alkomat kupić?
    Warto szczególnie po imprezach zakrapianych alkoholem, kiedy to trzeba jechać autem na drugi dzień. Nie zawsze jest możliwość podjechania na komisariat. Dobre alkomaty zaczynają się od 200 zł w górę - mam tu na myśli np taki Sentech-a http://www.motointegrator.pl/produkty/257831-alkomat-sentech-al-7000-kalibracja-gratis
    Poza tym dorzucają kalibrację przez pierwszy rok. Ważne, ponieważ każdy alkomat po jakimś czasie się rozstraja.

zelazny30, 2014-10-30 13:39:46
    zgłoś
    Wideorejestrator - jaki model
    Zastanawiam się nad zakupem wideorejestratora do monitorowania trasy. Czy ktoś z was urzywa tego typu urządzeń? Nie chciałbym wywalić pieniędzy w błoto, to dużo chińszczyzny jest na rynku. Jakieś sugestie? Na co należy patrzęć przy zakupie?

zelazny30, 2014-11-13 12:07:14
    zgłoś
    Jaki wydajny zapach samochodowy?
    Jakich zapachów najczęściej używacie w autach. Kupowałem kilka razy te z hipermarketów - ale są one najczęściej mało wydajne i szybko się ulatniają.... Jak to z tym u was jest?

zelazny30, 2014-11-18 08:57:18
    zgłoś
    Peugeot 508: Trochę nowszy
    Coś ten link chyba nie działa.

zelazny30, 2014-12-24 08:28:36
    zgłoś
    Auto na firmę - leasing?
    Leasing to dobra opcja - ale pamiętaj, że o ile dochodowy cały możesz sobie doliczyć o tyle VATu już tylko połowę. No i z tego co czytałem gdzieś na internetach przepis ten ma się jeszcze dodatkowo zmienić na niekorzyść użytkowników aut. Tzn trzeba będzie samodzielnie określać w jakiej części auto wykorzystywane będzie do celów firmowych a w jakim celu do prywatnych. I na tej podstawie odliczywany ma być podatek VAT. Są to na pewno koszta - ale czy gra jest warta świeczki? Sam musisz zdecydować. Odsyłam do http://www.forum-kredytowe.pl/f137/- jest to dział w którym użytkownicy dyskutują tylko i wyłącznie o leasingu, na co zwracać uwagę oraz ile to tak naprawdę bedzie kosztowało.

zelazny30, 2014-12-24 08:32:27
STRONA 1 z 2
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij