[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil zwirz

zgłoś
    Rush: zwiastuny filmu o złotej erze F1
    OOo tak :D
    Dokument o Sennie był dobry, ale ciągle brakowało mi filmu o Laudzie i Huntcie... Dwie legendy od których bezkompromisowe ściganie w F1 nabrało nowego znaczenia.

Jaka kolejna para? Senna i Prost? A może Schumacher i Hakkinen?

zwirz, 2013-04-15 13:20:33
    zgłoś
    Zwirzowa Mazda RX-8

Pisane teraz troszkę na szybko, ale nie ma co owijać w bawełne i się rozpisywać.

Rok produkcji: 2004
    Silnik: 1.3 Renesis, 192KM katalogowo
    Zawieszenie: Seria
    Wydech: Seria
    Hamulce: Seria

Cudo póki co ma wszystko seryjne. W planach oczywiście są modyfikacje, ale wpierw musze doprowadzić silnik do porządku, bo ma swoje humorki (z czego powstało to przezwisko i bardziej wulgarne) - nie zawsze chce odpalić na ciepło. Stan wizualny oceniam na dobry w porywach do bardzo dobrego (wnętrze, czerwono-czarna skóra). Z zewnątrz widać, że felgi (seryjne 18") potrzebują trochę miłości.

HISTORIA
    Trochę opowieści o pochodzeniu - samochodzik jeździł od 2004 roku po niemieckich drogach i około miesiąca temu przyjechał na lawecie do Polski. Jestem jego dumnym pierwszym właścicielem w Polsce. ReX po za kupie stał w garażu, co wcale nie znaczy że nie jeździł ;) W Niemczech był użytkowany przez małżeństwo. 

ZDJĘCIA

FILMY

http://youtu.be/iFfiLtS1g24
    http://youtu.be/-4VFQx8zbWs
    zwirz, 2013-04-15 13:27:21
    zgłoś
    Zwirzowa Mazda RX-8
    Przyjemność jeszcze niesamowita, nawet z włączoną kontrolą trakcji :D
    Spalanie to wiadomo - rzecz względna,w tym przypadku między 14,5L (najniższy wynik jaki udało mi się osiągnąć w mieście) do 21L (z szybką, agresywną jazdą i dodatkiem paru ślizgów).

zwirz, 2013-04-16 11:15:29
    zgłoś
    rage 2013
    Patrząc po tym jak to jest tutaj opisane http://www.powersport.pl/wydarzenia-specjalne/elite-circle/857-rage-2013-najwieksza-przygoda-motoryzacyjna-z-klubem-elite-circle-21-25-sierpien-2013-organizacja-imprez-motyzacyjnych-rage2013-rage-2013-zapowiedz to będzie mi wstyd tam przyjechać zwykłym RX-8 :P

zwirz, 2013-04-16 11:32:35
    zgłoś
    Rolls-Royce Ghost EWB FAB1 Edition: edycja bardzo specjalna
    Świetna inicjatywa!
    Nie wszystkim oczywiście ten kolor przypadnie do gustu i pewnie też nie wszyscy będą na ten samochód patrzeć jak na coś co ma pomóc w wlace ze straszną chorobą jaką jest rak.

zwirz, 2013-04-16 11:34:10
    zgłoś
    NIK: będzie kontrola
    Chciałoby się rzec - w końcu.
    Tylko szkoda, że praca NIK pójdzie w... buty.

zwirz, 2013-04-16 13:22:32
    zgłoś
    Radio na każdą kieszeń
    Warto też uwzględnić też najpopularniejsze czynniki wyboru radioodtwarzacza...
    A do samego testu - osobiście uważam, że Alpine INE-W928R ustępuje topowym Pionerom. A Peiyng ma dobrą relacje cena-oferta.

Warto też by było się zastanowić nad przystawkami i modyfikacjami które mogą seryjne radio zamienić w porządną stacje multimedialną bez wydawania dużych pieniędzy

zwirz, 2013-04-16 13:28:34
    zgłoś
    Zwirzowa Mazda RX-8
    @Samuraj - W dłuższą trase wybieram się niebawem więc spalanie podam po niej.

@eri - Zgadzam się, ale wiesz jak to jest z marzeniami ;)

zwirz, 2013-04-17 12:25:32
    zgłoś
    Dzień dobry!
    Cześć i czołem wszystkim!
    Wojtek tutaj!

zwirz, 2013-04-17 15:49:41
    zgłoś
    Zwirzowa Mazda RX-8
    Dokładnie. Samochodu takiego jak RX-8 nie kupuje się z rozsądnych powodów :D

Jak to moja dziewczyna określiła - "Twoja Mazda brzmi trochę jak odkurzacz" :P

zwirz, 2013-04-17 19:14:49
STRONA 1 z 5
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij