[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

Profil zyhys

zgłoś
    Regenerator silnika
    Jestem ciekawy Waszej opinii na temat regeneratorów do silników. Zależy mi na czymś naprawdę dobrym (cena nie gra tu roli). Coś co da kopa bo czuję ostatnio że moc mojego silnika delikatnie spadła. Opinie proszę jakoś uargumentować.

zyhys, 2016-01-15 19:24:10
    zgłoś
    Akcesoria poprawiające komfort i bezpieczeństwo jazdy.
    Jakie to np są akcesoria?

zyhys, 2016-01-15 19:38:53
    zgłoś
    Grupa PSA oświadcza zgodność emisji spalin
    Ciekawe ile w tym.. prawdziwej prawdy.

zyhys, 2016-01-15 19:54:41
    zgłoś
    Mini Cooper JCW - mini na maksa
    Bardzo fajnie się autko prezentuje :-)

zyhys, 2016-01-15 19:56:18
    zgłoś
    Test żarówek H4 i H7
    Podpinam się pod to co mówi hlaski. Lepiej jest nie oszczędzać na żarówkach.

zyhys, 2016-01-15 19:56:47
    zgłoś
    Auto na firmę - leasing?
    Leasing dla pozostałych osób nie istnieje chciałbym tylko zauważyć. Widać, że się nie znasz w temacie a się wypowiadasz.

zyhys, 2016-01-15 20:00:04
    zgłoś
    Regenerator silnika

Około rok temu przy przebiegu niecałe 200 tyś km używałem regenerator od XADO. Coś takiego chyba: http://regeneratory.pl/do-silnikow/31-xado-1-stage-atomic-maximum-225ml.html. Było potem czuć nieco większą moc silnika, jak się depło to lżej szedł. Miałem Forda Modeo wtedy. Teraz mam nowe auto i na razie nie potrzebuję ale polecić mogę, ale używałem tylko XADO.

Różnica o ktorej piszesz byla do wyczucia od razu po użyciu? To nie był efekt placebo :chytry: ?
    zyhys, 2016-01-19 14:31:40
    zgłoś
    Holownik w Lublinie

Poszukuję dobrej lawety w Lublinie = cena adekwatna do jakości. Dzwoniłem w dwa miejsca ale cena jest zbyt kosmiczna. Jakby ktoś coś miał to proszę o pomoc.

Spróbuj pod numerem 607 804 811 (www.pomocdrogowalublin.pl). Kumpel holował u nich auto ale o cenę musisz się dopytać bo nie wiem
    zyhys, 2016-01-19 14:33:16
    zgłoś
    Najlepsze zabezpieczenia przed kradzieżą

Ja akurat wybierając OC i AC do samochodu skorzystałem z oferty Compensa moto DNA kod. To atrakcyjny zakres ochrony ubezpieczeniowej samochodu wraz z jego zabezpieczeniem przed kradzieżą. Polecam skorzystać.

No a co to ma do rzeczy tak naprawde?..
    zyhys, 2016-01-19 14:34:24
    zgłoś
    Toyota Corolla: sedan dla statecznych

Moim zdaniem Toyota Corolla to bardzo dobrym pomysł na samochód rodzinny, przede wszystkim ze względu na wygodę i przestronność - to świetny sedan. Ja kupiłem parę tygodni ten model w salonie Toyoty Anwy w Krakowie http://www.toyota.anwa.eu/cars/new_cars/corolla/index.tmexi póki co sprawuje się przyzwoicie.

W sumie mogę się podpiąć, corolla to fajne autko :-)
    zyhys, 2016-01-19 14:34:48
STRONA 1 z 2
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij