REKLAMA
PROMOCJA

Austria. Czas na oddech

Salzkammergut: tu każdy znajdzie coś dla siebie

Nurkujesz, wędkujesz, jeździsz na rowerze, a może uwielbiasz wspinaczkę? Pojezierze Salzkammergut w Górnej Austrii to miejsce dla Ciebie!

Austria - Styria

Styria. Zielone serce Austrii latem bije mocniej

Lasy, jeziora, szlaki rowerowe, a do tego górskie gokarty, parki linowe i największa tyrolka w Alpach. Jeśli wciąż nie zdecydowałeś się, dokąd wybrać się na urlop – Styria zaprasza.

Austria, Zell Am See-Kaprun

Na sportowo w Zell am See-Kaprun

Jeśli spędzasz tu zimowy urlop, latem poczujesz się jak w domu. A atrakcji znajdziesz jeszcze więcej niż w okresie białego szaleństwa.

Austria, Salzburg

Salzburg – daj się uwieść

Poznaj perfekcyjną harmonię przyrody i architektury, sztuki i kultury, tradycji i nowoczesności wpisaną w malowniczą panoramę otaczających miasto gór i jezior. Witamy w Salzburgu.

Austria, agroturystyka

Pomysł na urlop – agroturystyka w Austrii

Odwiedź świat, w którym ciszę zakłócają dźwięki natury, a tempo życia współgra doskonale z rytmem przyrody!

Austria, rower

Na rower najlepiej do Austrii

Cały kraj przecinają szlaki rowerowe zróżnicowane pod względem trudności, długości i charakteru. Wszystkie łączy jedno: gwarancja dobrej zabawy wśród niepowtarzalnych krajobrazów

Austria, Linz

Linz – naddunajskie miasto przyszłości

Ucieknij od codzienności. Odwiedź miasto, które zachęca do odkrywania nowych rzeczy i otwiera inne perspektywy. Przyjedź do Linz – miasta przemian i radości życia!

Austria, Klagenfurt

Klagenfurt – jedno miasto, trzy kultury i południowy styl życia

Leniwy czas nad jeziorem, aktywny wypoczynek na łonie natury, czy atrakcje tętniącego życiem miasta – w Klagenfurcie nad jeziorem Wörthersee wszystkie te przyjemności dostępne są jedna obok drugiej.  

Austria, Karyntia

Karyntia – lato na rowerze

Od spokojnych, malowniczych tras rowerowych dla całej rodziny aż po supertrasy MTB – w Karyntii każdy fan dwóch kółek znajdzie coś dla siebie.

Austria, Karyntia

Karyntia – chwila spokoju

Piękne jeziora, zielone łąki pachnące ziołami, świeże powietrze i nietknięta przyroda – to tylko kilka z wielu powodów, dla których pokochasz południe Austrii.