[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
Mercedes 190 E Elektro

Mercedes 190 E Elektro – 30 lat elektrycznego sedana

Ostatnich kilka lat stało pod znakiem piorunującego tempa rozwoju aut elektrycznych. Tymczasem już 30 lat temu światło dzienne ujrzał elektryczny Mercedes 190.

Wallbox Volkswagena

Wallbox Volkswagena - już można zamawiać

To dobra wiadomość dla właścicieli domów i kierowców posiadających własne miejsce postojowe, którzy teraz z pomocą wallboxa Volkswagena będą mogli szybko, sprawnie i przede wszystkim wygodnie naładować samochód elektryczny i hybrydę typu plug-in.

Rośnie popularność aut elektrycznych w Polsce

Po Polsce jeździ 6056 samochodów elektrycznych, ale chociaż ich udział w rynku rośnie bardzo dynamicznie, to wciąż niewielki odsetek w porównaniu z liczbą aut spalinowych. Jak wynika z badania przeprowadzonego przez InsightOut Lab we współpracy z marką Volkswagen, to tempo mogłoby wzrosnąć, gdyby nie stereotypy.

Hulajnoga elektryczna

Hulajnogi elektryczne jak rowery – idą nowe przepisy

Ministerstwo Infrastruktury pracuje nad projektem zmian w przepisach, w myśl których unormowana zostanie sytuacja hulajnóg elektrycznych. Co wniosą nowe regulacje?

Ładowanie aut elektrycznych i hybrydowych

Jak ładować samochody hybrydowe i elektryczne?

Jak przez 125 lat zmieniły się samochody? Diametralnie. Najlepszy przykład – dotąd wlewaliśmy do baku benzynę lub olej napędowy, ale dziś coraz częściej podłączamy auta do gniazdka.

Kia „Imagine by Kia”

Kia zapowiada elektrycznego SUV-a o osiągach Taycana

Kia rok temu nawiązała współpracę z marką Rimac. Owocem ma być debiut elektrycznego SUV-a oferującego duży zasięg, superszybkie ładowanie i osiągi na poziomie Porsche Taycana.

Mini SE

Jazda elektrycznym Mini Cooper SE - pełen energii

Mini i elektryczny napęd – czy to się komponuje? Sprawdzamy podczas pierwszej przejażdżki wersją oznaczoną jako Cooper SE.

Skoda Enyaq iV

Skoda Enyaq iV – zdjęcia i dane techniczne elektrycznego SUV-a

Skoda zapowiadała nadejście czwartego SUV-a, tym razem z napędem elektrycznym. Model Enyaq iV pojawi się już niebawem, a my znamy już parametry napędu.

BYD Tang EV600

Chiński producent BYD wchodzi do Europy. Znowu

Firma BYD Auto i jej spółka BYD Europe planują ponownie zaatakować europejskie rynki. Na początek plan zakłada ekspansję w Norwegii, która uwielbia auta elektryczne.

Peugeot e-2008

Peugeot e-2008 wyceniony. Ile za elektrycznego crossovera?

Peugeot e-2008, czyli francuski crossover z napędem elektrycznym, wchodzi do sprzedaży w Polsce. Auto kosztuje tyle, co dwa benzynowe 2008.

Porsche Taycan 4S – drifting

Porsche Taycan 4S – film akcji

Czas i miejsce? Początek zimy za kołem podbiegunowym w Finlandii. Reżyseria? Porsche. W roli głównej? Taycan 4S, czyli bazowa wersja modelu. Wrażenia z krótkiego seansu.

Tesla Model X

Elektryczne samochody częściej biorą udział w kolizjach

Znaczne przyspieszenie jakim wyróżniają się auta z elektrycznymi silnikami ma swoje wady. W kilku krajach ubezpieczyciele donoszą o zwiększonej liczbie wypadków. 

1 2 3
STRONA 1 z 3