REKLAMA
Nissan Ariya

Nissan Ariya – premiera elektrycznego SUV-a

Nissan Ariya to nowy elektryczny SUV, który może mocno namieszać na rynku. Obejrzeliśmy jego oficjalną prezentację i wiemy już wszystko to, co najważniejsze. Oprócz ceny oczywiście.

BMW iX3

BMW iX3 - elektryczny SUV z dźwiękiem od Hansa Zimmera

BMW iX3 oficjalnie debiutuje, stanowiąc nieco spóźnioną konkurencję dla Mercedesa EQC i Audi e-trona. Co wiemy o elektrycznym SUV-ie?

Zakład Volkswagena w Emden wkracza w erę elektromobilności

Volkswagen konsekwentnie dostosowuje swoje fabryki do produkcji samochodów elektrycznych. Teraz przyszła kolej na zakłady w Emden, w których przebudowę koncern zainwestuje w sumie miliard euro. Pierwsze auta elektryczne zaczną z nich wyjeżdżać w 2022 roku.

Hyundai Kona Electric Style

Hyundai Kona Electric z większym zasięgiem

Hyundai poszerza ofertę modelu Kona Electric o wersję Style, która oprócz niższej ceny bazowej oferuje większy zasięg.

Cupra el-Born

Cupra w rozkwicie - rasowy el-Born wchodzi do gry

Cupra el-Born to najnowszy model hiszpańskiej marki, wydzielonej ze struktur Seata. Model jest rasową wersją Volkswagena ID.3, którego również spodziewamy się w wersji R.

Cupra el-Born

Cupra el-Born – Elektryzuje miedziowymi dodatkami

Cupra el-Born, czyli VW ID.3 w rasowym hiszpańskim przebraniu pojawi się na rynku w 2021 roku, ale już możemy ocenić jej wygląd.

Audi Q4 Sportback e-tron

Audi Q4 Sportback e-tron – elektryczny SUV coupe

Audi Q4 Sportback e-tron to wersja coupe pokazanego rok temu w Genewie modelu Q4 e-tron. Oba auta łączy elektryczny napęd i większość podzespołów. Różni – tylna część nadwozia.

Porsche 911 Turbo S vs Porsche Taycan Turbo S

Taycan Turbo S vs 911 Turbo S - Pojedynek elektrycznego Porsche z benzynowym

Tym razem brytyjski CarWow postanowił zestawić w wyścigu na ¼ mili dwa modela Porsche, elektrycznego Taycana Turbo S z benzynowym 911 Turbo S. Jak obstawiacie?

Audi e-tron S

Audi e-tron S – superszybki elektryczny SUV

Audi e-tron S oraz e-tron S Sportback debiutują z napędem, który wykorzystuje aż trzy silniki elektryczne i w szczytowym momencie oferuje aż 973 Nm momentu obrotowego.

Honda e

Honda e - Ten pierwszy raz | TEST

Z zewnątrz jakby retro, w środku nowoczesny, a jeździ jak małe GTI – Honda e pierwszy elektryczny model japońskiej marki ma wszystko, co trzeba, żeby się spodobać.

Volkswagen ID.3 - fabryka w Zwickau

Fabryka VW w Zwickau przestawia się na auta elektryczne

Kończy się 116-letnia historia samochodów spalinowych w Zwickau. 26 czerwca z fabryki wyjechał ostatni model z silnikiem spalinowym – Golf R Variant VII z benzynową jednostką 2.0. Od teraz będą tu powstawały tylko auta elektryczne Volkswagena, a w przyszłości także Audi i Seata.

Citroen C4 2020

Citroen C4 – Z duchem czasu

Najnowsze wcielenie C4, które dziś Citroen oficjalnie pokazał światu łączy sylwetkę coupe z przestronnym wnętrzem i będzie oferowane w trzech wersjach, elektrycznej, benzynowej i diesla.

1 2 3 ... 5
STRONA 1 z 5