[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
Skoda Superb iV

Samochody elektryczne i hybrydowe – co warto wiedzieć?

Obecnie każdy producent ma w swojej ofercie auto z napędem hybrydowym lub elektrycznym. Poznajmy zatem kilka podstawowych informacji.

Volkswagen ID.3

Samochody elektryczne w Polsce to nisza. Jak to zmienić?

Po polskich drogach jeździ obecnie nieco ponad 10 tys. aut elektrycznych i hybryd plug-in. Jesteśmy pod tym względem daleko za Zachodem. Czy jest szansa na zmianę?

Przyszłość Skody

Przyszłość Skody – auta hybrydowe i elektryczne

Przyszłością motoryzacji są samochody elektryczne, to już nie podlega dyskusji. Skoda jest na nią dobrze przygotowana – oto, co szykuje na najbliższe lata.

Porsche Taycan

Porsche Taycan. Pierwsze egzemplarze jadą do Polski

Pierwsze egzemplarze elektrycznego Porsche Taycana trafią do polskich salonów marki już na początku 2020 roku.

Audi Q4 e-tron - Poznań Motor Show 2019

Nadchodzące premiery elektrycznych SUV-ów premium

Luksusowe elektryczne SUV-y jeżdżą już po naszych drogach, jednocześnie u progu stoją już kolejne modele z takim napędem. Zobaczmy, co czeka nas w niedalekiej przyszłości.

Renault Zoe 2019

Dopłaty do aut elektrycznych w Polsce potwierdzone

Dopłaty do zakupu samochodów elektrycznych i wodorowych wchodzą na ostatnią prostą. Podpisano właśnie odpowiednie rozporządzenie.

Volkswagen ID.3

TOP 5: najciekawsze elektryczne samochody (Frankfurt 2019)

Tegoroczna edycja salonu samochodowego we Frankfurcie stoi pod znakiem elektrycznej rewolucji. Zobaczmy najciekawsze zapowiedzi samochodów na prąd.

Samochód elektryczny Skody

Auta elektryczne obowiązkowo z dźwiękiem

Unia Europejska wprowadziła przepis, który nakazuje montowanie w autach elektrycznych systemu AVAS, imitującego dźwięk silnika.

Elektryczne pojazdy koncepcyjne Toyoty

Toyota zapowiada rewolucję w bateriach

Samochody elektryczne zyskują na popularności, ale największym problemem w ich ekspansji jest pojemność baterii. Toyota zapowiada duże zmiany.

Auta klasyczne i elektryczne - w stylu retro i elektro

Garbus czy ogórek, owszem, mają swój urok, ale ich silniki mogą czasami przyprawić o ból głowy. Dlatego pomysł przerobienia starych Volkswagenów na auta elektryczne wydaje się całkiem sensowny. Pojechaliśmy zobaczyć, jak to robią w Ameryce.

Nissan Leaf

Nowoczesność zabija - zdaniem Obrockiego

Po serii niebezpiecznych wypadków Unia Europejska wprowadza obowiązek wyposażania zbyt cichych samochodów elektrycznych w różne piszczałki ostrzegające pieszych. Brak hałasu miał być wielką zaletą. Czasem świetne pomysły są mniej świetne.

Nissan Leaf

Nissan Leaf przekroczył 400 tys. sprzedanych egzemplarzy

Nissan Leaf jest najlepiej sprzedającym się samochodem elektrycznym wszech czasów. Właśnie przekroczył barierę 400 tys. sztuk.

1 2 3
STRONA 2 z 3