REKLAMA

Elektryczne Mercedesy dostawcze - relacja z targów IAA 2018 Cz.2

Tegoroczne targi samochodów użytkowych pod wieloma względami różniły się od poprzednich edycji. Dni prasowe ograniczono do minimum, tzn. do jednego dnia, więc po halach należało poruszać się szybkim tempem. Nie były to zwykłe targi pojazdów użytkowych do jakich przez lata przywykliśmy ponieważ w centralnych miejscach wystawowy były ustawione pojazdy o niekonwencjonalnych źródłach zasilania. Przeplatały się samochody elektryczne z tymi zasilanymi na gaz czy też ogniwami wodorowymi.

Jak działa silnik elektryczny?

Samochody napędzane silnikiem elektrycznym to przyszłość motoryzacji, ale już dzisiaj na rynku dostępnych jest wiele tego typu pojazdów. Pytanie brzmi, czy kierowcy wiedzą jak one działają?

Volkswagen I.D. R Pikes Peak

Elektryczny Volkswagen I.D. R Pikes Peak

Dla Volkswagena zaczyna się nowa era w sporcie samochodowym. Nowy Volkswagen I.D. R Pikes Peak to najmłodszy członek rodziny elektrycznych modeli I.D. Zaprojektowany został do startu w legendarnym wyścigu Pikes Peak.

Audi e-tron

Porsche i Audi wspólnie zbudują elektryczne samochody

Audi wraz z Porsche pracują nad stworzeniem wspólnej platformy dla samochodów elektrycznych obu marek. Jej nazwa to PPE.

1 ... 5 6 7
STRONA 7 z 7