Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Materiał powstał przy współpracy z marką MINI

Mini Countryman

WYRUSZ W 4 STRONY POLSKI
Z MINI COUNTRYMAN.

Przestronne wnętrze

Nowe MINI Countryman sporo urosło, a do tego prezentuje się bardzo atletycznie. Nadwozie jest dłuższe o 20 cm i szersze o 3 cm, a do tego rozstaw osi zwiększył się o 7,5 cm w porównaniu z poprzednikiem. Skorzystają na tym pasażerowie, którzy mogą podróżować w komfortowych warunkach nawet przy pięciu osobach na pokładzie. Do tego tylne fotele są dzielone w stosunku 40:20:40, przesuwne wzdłużnie o 13 cm i mają regulowany kąt nachylenia, co pozwala regulować ilość miejsca względem pojemności bagażnika.

Mini Countryman
Mini Countryman

Ławka piknikowa

Bagażnik MINI można wykorzystać na jeszcze jeden sposób. Jeżeli podczas wycieczki poza miasto odczujesz potrzebę zrelaksowania się w bardzo przyjemnych okolicznościach przyrody, na pomoc przychodzi składana ławka piknikowa MINI Picnic Bench, która zamienia próg bagażnika w wygodne siedzisko.

Wystarczy zatrzymać się w idealnym miejscu, otworzyć bagażnik i wykonać kilka ruchów, żeby rozłożyć wygodną matę na progu załadunkowym. Na miękkim siedzisku zmieścimy dwie osoby, a całość jest na tyle długa, że zasłania część tylnego zderzaka. Nie musimy się obawiać, że w czasie odpoczynku ubrudzimy sobie spodnie. Pozostaje tylko cieszyć się widokiem.

Mini Countryman

Możliwość montażu namiotu

Wybierasz się na kilka dni za miasto, ale nie zamierzasz korzystać z hotelu? Z pomocą przychodzi namiot dachowy przygotowany przez firmę Autohome, specjalizującą się od lat w takich rozwiązaniach. Zainstalujesz go na standardowym bagażniku dachowym. Obudowę wykonano z włókna szklanego - jest bardzo lekka, a górna część jest podnoszona przez siłowniki gazowe. Wystarczy zwolnić trzy zaczepy, żeby konstrukcja się rozłożyła, a do wnętrza namiotu wejdziemy po aluminiowej drabinie. Mobilna sypialnia ma 2,1 m długości, 1,3 m szerokości oraz 94 cm wysokości. W środku znajdziemy wygodny materac i oświetlenie typu LED.

Materiały premium

Wnętrze Countrymana ma bardzo ekskluzywny charakter. To przede wszystkim zasługa najlepszych materiałów oraz precyzyjnego wykonania połączonego z wysoką ergonomią. Charakterystycznym znakiem MINI jest centralny zestaw wskaźników na desce rozdzielczej, z dotykowym wyświetlaczem. Całość otacza pierścień diodowy, zmieniający kolory zależnie od sytuacji i podawanych sygnalizacji. Jest częścią pakietu MINI Excitement, obejmującego diodowe oświetlenie typu ambient i projekcję logotypu MINI z lusterka zewnętrznego po stronie kierowcy przy otwieraniu i zamykaniu auta.

Mini Countryman
Mini Countryman

Bogate wyposażenie

W przypadku MINI nie mogło zabraknąć możliwości indywidualizacji. Każdy egzemplarz Countrymana można dostosować według własnego stylu, a pomaga w tym szeroka paleta lakierów, tapicerek oraz dodatków stylistycznych. Również wnętrze można dopasować do swoich potrzeb za sprawą MINI Yours, oferujących trzy warianty z różnymi materiałami wykończeniowymi, z podświetleniem zapewniającym przyjemną atmosferę na pokładzie.

Mini Countryman
Mini Countryman

Duży bagażnik

Nowe MINI Countryman sporo urosło, a do tego prezentuje się bardzo atletycznie. Nadwozie jest dłuższe o 20 cm i szersze o 3 cm, a do tego rozstaw osi zwiększył się o 7,5 cm w porównaniu z poprzednikiem. Skorzystają na tym pasażerowie, którzy mogą podróżować w komfortowych warunkach nawet przy pięciu osobach na pokładzie.

Do tego tylne fotele są dzielone w stosunku 40:20:40, przesuwne wzdłużnie o 13 cm i mają regulowany kąt nachylenia, co pozwala regulować ilość miejsca względem pojemności bagażnika.